ZMENENÉ - HORKÝŽE SLÍŽE & t.A.T.u. - NAS NEDOGOŇJAT - 29.5. 2014, 31.5.2014, 1.6.2014 o 19:00 hod.

Predstavenie HORKÝŽE SLÍŽE & t.A.T.u. - NAS NEDOGOŇJAT, ktoré sa malo konať dňa 29.5. 2014, 31.5.2014, 1.6.2014 o 19:00 hod. v STEEL ARENE, Košice, ZIMNOM ŠTADIÓNE, Zvolen, HANT ARENE, Bratislava, je ZMENENÉ!

Namiesto uvedeného predstavenia sa uskutoční predstavenie HORKÝŽE SLÍŽE & ŠPILKI - JA CHOCU TEBJA v nových termínoch v pôvodnom mieste konania:

27.5.2014 ŠPORTOVA HALA PASIENKY - HANT ARENA Bratislava o 19.00h.
29.5.2014 STEEL ARENA Košice 19.00h.
31.5.2014 ZIMNÝ ŠTADION Zvolen o 19.00h.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 30.3.2014!
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CardPay/TatraPay - musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo Hometicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahutaktiež najneskôr do 30.3.2014!
   • Agentúra 212 sa ospravedlňuje že nastala zmena a koncerty skupín HORKÝŽE SLÍŽE a TATU sa neuskutočnia. Dôvodom zrušenia je rozpad skupiny TATU, čo ohlásili deň po uskutočnenej tlačovej konferencii v Bratislave. Organizátor vycestoval aj do Moskvy aby sa pokúsil situáciu upokojiť, žiaľ zbytočne. Prinášame náhradu za TATU, tanečno spevácku štvoricu ŠPILKI, ktorú označujú za naj sexi skupinu v Rusku. Veríme, že sa Vám budú ŠPILKI páčiť a splnia očakávania. Návštevníci ktorí si už vstupenku zakúpili majú možnosť do 30.3.2014 vstupenku vrátiť na mieste kde bola zakúpená. Po tomto termíne vstupenka ostáva platná pre koncert JA CHOČU TEBJA – HORKÝŽE SLÍŽE - ŠPILKI

    Ďalšie informácie na:
    TLAČOVÉ SPRÁVY
    ZMENY A ZRUŠENIA

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top