Noc víťazstva

Noc víťazstva

Dátum/Date: 8.5.2015
Čas/Time: 18:00 - 03:00
Miesto konania/Place of event: Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, Bratislava

Popis/Description:

Ночь победы (Noc víťazstva)

Prvý ročník veľkolepého slovanského podujatia sa bude konať v noci z 8. na 9. mája 2015 (piatok/sobota) v Refinery Gallery v Bratislave. Naše podujatie je venované oslave 70. výročia víťazstva nad fašizmom. Ночь победы vnímame ako oslavu slovanstva, snahu o „znovuprepojenie“ slovenského, ruského a srbského kultúrneho priestoru cestou pripomenutia si spoločnej histórie ako i vzájomným predstavením dnešnej modernej hudby všetkých troch krajín.

Najväčšou hviezdou podujatia bude populárny ruský raper Džigan (RUS). Za slovenskú stranu sa publiku predstaví spevák Rytmus. Ďalšími účinkujúcimi sú prvotriedne DJ duo The Beatshakers (SRB), DJ Boro (SRB) a DJ Stame (SVK).

Na podujatí budú mať návštevníci možnosť ochutnať jedlá tradičnej ruskej kuchyne za symbolické ceny, lahodnú vodku Russkij standart (1 € / 0,5 dl), a takisto sa môžu dozvedieť zaujímavé veci o 2. svetovej vojne. Súčasťou programu bude aj premietanie filmu zachycujúce okamihy z vojnového obdobia, ktorým sa podujatie o 18:00 začne.

Postaráme sa o naozaj nezabudnuteľný zážitok pre každého diváka, v čom nám dopomôže prvotriedna svetelná šou, let steny a vynikajúca atmosféra, ktorá bude Ночь победы sprevádzať.


Vstup nad 18 rokov!


Počas podujatia je PRÍSNY ZÁKAZ rádiového vysielania, televízneho vysielania, fotografovania, nahrávania zvuku, videí a celkového zaznamenávania vystúpení Džigana. Pri chytení osoby - okamžité vyvedenie z budovy a zákaz vstupu do konca podujatia.


Vstupné/Entry:

NORMAL - od 15,00 EUR / státie (cena sa bude postupne zvyšovať)

VIP - 30,00 EUR (zahŕňa vstup do VIP zóny, zadarmo šatne, nízke ceny na alkohol a potraviny, VIP bar, akcia Russkij standart: 20 + 20 l, možnosť fajčenia na priľahlej terase)

VIP SKY BOX – 700,00 EUR, 1 vstupenka pre 10 osôb, (zahŕňa vstup do VIP zóny, šatne zadarmo, možnosť fajčenia na priľahlej terase, občerstvenie – 2 l Russkij standart + 2 l za akciovú cenu, 4 fľaše perlivého vína, 10 x energetický nápoj, 20x minerálna voda, misa ovocia, studená misa, obsluha)

Zľavy/Discounts: PRE ŠTUDENTOV, ZŤP, DÔCHODCOV, KARTA EURO 26 - ZĽAVA 10 % Z CENY LÍSTKA


VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Noc víťazstva
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Top