Česká filharmónia Best of Broadway

Česká filharmónia Best of Broadway

Dátum/Date: 05.02.2016 o 19:00
Miesto konania/Place of event: Slovnaft Arena, Bratislava


Najslávnejšie melódie z broadwayských muzikálov v podaní Českej filharmónie a hviezd newyorskej scény zaznejú v bratislavskej Slovnaft Aréne

Popis/Description:

Česká filharmónia pod vedením amerického dirigenta Keitha Lockharta uvedie vo februári 2016 štyri exkluzívne koncerty s názvom Best Of Broadway. V Bratislave, Prahe, Brne a v Ostrave vo výpravnej show zaznejú najslávnejšie a najznámejšie muzikálové hity svetových autorov. Diváci sa môžu tešiť na skladby ocenené mnohými oceneniami vo výnimočnom podaní špičkových sólistov z broadwayských scén, akými bezpochyby sú Ashley Brown (soprán), Marin Mazzie (mezzosoprán), Jason Danieley (tenor) a Rodney Earl Clarke (bass).

Večer plný hviezdnych melódií najpopulárnejších skladieb svetových muziálov – od West Side Story cez Bedárov, Cats, Fantóma opery až po Chicago, Evitu a Mamma Mia!. „Na Slovensko a do Českej republiky privezieme to najlepšie zo slávnej histórie i súčasnosti Broadway,“ uviedol dirigent Keith Lockhart, ktorý od roku 1995 vedie slávny Boston Pops Orchestra. Sériu koncertov, ktoré sa už nebudú opakovať, odohrá Česká filharmónia pre umocnenie výnimočného večera, na scéne doplnenej vizuálnymi efektami a veľkoplošnými projekciami.


Najprestížnejšie české hudobné teleso, Česká filharmónia, ponúkne muzikálové melódie v interpretácii broadwayských hviezd po prvýkrát. Repertoár dvojhodinovej show predstaví originálne podanie skladieb ako Maria, The Phantom of The Opera, I Dreamed a Dream, Dancing Queen, Hello, Dolly či Don’t Cry for Me, Argentina.


Dĺžka podujatia: cca 2,5 hodiny aj s prestávkou


Zľavy/Discounts:
do 31.7.2015: 20% zľava
do 31.8.2015: 10% zľava
Imobilní: 10 €, Doprovod imob.: 20 €


VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Česká filharmónia Best of Broadway
Vstupenku na toto podujatie si môžete vytlačiť aj u Vás doma.

Top