JEAN-MICHEL JARRE - ELECTRONICA TOUR 2016

Dátum: 09.11.2016
Miesto konania: Zimný štadión Ondreja Nepelu Bratislava
Čas: 20.00 hod.

Cena:
Platinum: 99,-€
Gold: 79,-€
Silver: 69,-€
Bronze: 49,-€
1. kategória: 69,-€
2. kategória: 59,-€
3. kategória: 49,-€

Popis:
Krstný otec elektronickej hudby Jean-Michel Jarre hlási po šiestich rokoch návrat na koncertné turné. So spektakulárnou šou ‘Electronica’ najprv počas leta navštívi vybrané európske festivaly, od októbra sa vydá na turné po veľkých halách. V bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi hudobný mág 9. novembra 2016.

Nová šou od priekopníka multimediálnych performance opäť sľubuje prelom vo vnímaní vizuálneho umenia a digitálnych technológií v spojení s hudbou. Nové nahrávky z dvojdielneho albumu ‘Electronica’ spolu s míľnikmi v jeho tvorbe ako Oxygene či Equinoxe sľubujú neopakovateľný zážitok. Jean-Michel Jarre má povesť dlhé roky postavenú na jedinečnosti a revolučných riešeniach celého konceptu tvorby a prezentácie elektronickej hudby. Je držiteľom viacerých záznamov zapísaných v Guinnessovej knihe rekordov: vrátane vystúpenia pre 3,5 milióna fanúšikov v Moske počas osláv 850 rokov založenia mesta. ‘Electronica’ World Tour sľubuje doposiaľ nevídanú hudobnú i vizuálnu produkciu, Jarre chce zdieľať s fanúšikmi množstvo energie práve cez novátorské riešenia a jedinečný koncept celej šou.

Zľavy a vstupenky zťp/s a doprovod: zťp/s: 25,-€ a doprovod: 24,-€ (doprovod vstupenka je platná len so vstupenkou zťp/s)
Zľavy a vstupenky deti, dôchodcovia, študenti a zťp: bez nároku na zľavy

Vstupenky na Jean Michel Jarre

Top