Kontroverzný spisovateľ a rečník David Icke príde do Bratislavy

Kontroverzný spisovateľ a rečník David Icke príde do Bratislavy


 V rámci World Wide Wake Up Tour zavíta známy anglický rečník David Icke aj do Bratislavy. Jeho celodenný seminár sa uskutoční 28. októbra 2017 v Hant Aréne Pasienky, vstupenky sú už v predaji.
Seminár priblíži aktuálne výsledky a vlastný pohľad viac ako 20-ročného pátrania Davida Ickea v historických i súčasných informáciách, hľadania a skladania súvislostí v otázkach celosvetového diania i skúmania ľudského vedomia.

Témy, ktoré sa objavia na seminári sú napríklad: Orwellovská agenda pre ľudstvo, Médiá a dezinformácie,  Nový svetový poriadok, Kto skutočne stojí za terorizmom, Saturn a Mesiac, Povaha reality, Transhmanizmus a ďalšie.

David Vaughan Icke je spisovateľ a verejný rečník známy svojimi vystúpeniami na tému "kto a čo skutočne kontroluje tento svet". Vo viac ako dvadsiatich vydaných knihách a na seminároch sa venuje rozsiahlemu spektru čiastkových tém, ktoré väčšina svetových médií v aktuálnej, takzvanej zrýchlenej dobe nespája dohromady a tým verejnosti neumožňuje širší náhľad na planetárne dianie. Na seminároch pracuje s terminológiou z histórie i popkultúry. Kladie dôraz na okamih, kedy sa každý človek môže zastaviť, zhodnotiť v akej situácii sa nachádza a sám rozhodnúť, čo s tým chce a dokáže urobiť. Nahliadnuť za hranice ilúzie, ktorú doteraz považoval za svoj svet. David Icke svojským štýlom prezentuje vlastný názor a necháva čitateľov i návštevníkov urobiť si svoj.

Seminár Davida Ickea sa uskutoční v Hant Aréne od 10:00 do 22:00 hod.
Brány haly budú otvorené od 9:00 hod. Medzi prednáškami sú plánované prestávky a väčšia pauza na obed. V priestoroch bude k dispozícii zóna s jedlom a nápojmi.

Seminár sa uskutoční v angličtine, s možnosťou bezplatného zapožičania slúchadiel s prekladom.

David Icke
28. október 2017, 10:00 – 22:00 hod.
Hant Aréna Pasienky, Bratislava

Vstupenky na podujatie David Icke v predaji!

Top