ZMENENÉ - ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017 - 10.6.2017

Predstavenie ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017, ktoré sa malo konať dňa 10.6.2017 o od 15:00 hod. v Amfiteáter Martin, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne, a to 23. septembra 2017 o od 15:00 hod. v pôvodnom mieste konania. Viete si predstaviť krajšiu rozlúčku s letom? Ani my nie. A Elánisti sa na Vás všetkých tešia už teraz. Vidíme sa! :-)

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti. Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 28.06.2017 !

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 28.6.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 28.6.2017 nasledujúcim spôsobom:
► pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
► pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

OFICIÁLNE VYJADRENIE managementu skupiny ELÁN k presunutiu koncertu v Martine z 10.6.2017 na termín 23.9.2017: Príčinou preloženia termínu koncertu bol technický problém = vadný zvar (výrobná vada), ktorý povolil, a tým sa narušila statika konštrukcie zastrešenia pódia. Nechceli sme sa púšťať do špekulácií a neodborných vyhlásení už včera. Ale teraz, keď máme od statika a následne výrobnej spoločnosti odborné stanovisko, môžem to potvrdiť. Bezpečnosť návštevníkov je pre nás najvyššou prioritou, nikto z produkcie nechcel pripustiť akékoľvek zanedbanie, ktoré by mohlo skončiť nešťastím, tak ako sa stalo v iných prípadoch v minulosti. Som rád, rovnako ako kapela, že skutoční fanúšikovia toto oceňujú. Tešíme sa na stretnutie s vami. Takmer vypredaný amfiteáter v Martine sa koncertu dočká, a to 23.9.2017 v plnej paráde. Michal Čimera, manager skupiny ELÁN
OFICIÁLNE VYJADRENIE organizátora podujatia ELÁN Živých nás nedostanú - Open Air 2017 k presunutiu koncertu v Martine z 10.6.2017 na termín 23.9.2017:Rádi bychom se jako pořadatelé přesunutého Open Air koncertu Elán v Martině vyjádřili k sobotní situaci. Včera jsme neměli dostatek informací pro kvalitní informování veřejnosti, čekali jsme na vyjádření statika a nechtěli jsme předjímat události a okolnosti. Na druhou stranu jsme si vědomi, že ti, kteří si vstupenky zakoupili i obyvatelé Martina musí dostat adekvátní a přesné informace.
V první řadě vyjadřujeme velkou lítost ze zrušení koncertu, na druhou stranu musíme konstatovat, že nás potkalo opravdu velké štěstí, když jsme dvě hodiny před spuštěním programu zjistili standartními kontrolními mechanismy materiálovou chybu hlavní nosné konstrukce pódia, jejíž část vážně praskla.
V případě neodhalení, což předesíláme, by se díky kontrolám nemohlo stát, by celá akce mohla skončit tragicky. Jelikož jsme absolutně nemohli riskovat bezpečí a zdraví fanoušků kapely, hudebníků i lidí z produkce, po konzultaci se statikem jsme celou akci zastavili a raději Oper Air přesunuli na 23.9.2017.
Statik nám rovněž zakázal vpouštět kohokoliv do areálu, včetně médií a celá produkce situaci řešila, hledala náhradní termín, obesílala média a obvolávala kapely, které byly na cestě.
Absolutně nechceme ani domýšlet, co by se mohlo stát, kdybychom takové rozhodnutí neudělali, a věřte nám, že po 3 dnech příprav a stavby nám to rvalo srdce. Avšak bezpečí je pro nás absolutní prioritou, a věříme, že po tomto vyjádření nám dáte za pravdu a dále se nebudou objevovat “konspirační” teorie.
Celá konstrukce, která byla úplně nová a certifikovaná, nyní putuje na odborné pousouzení a určení důvodu této materiálové chyby, ale můžeme 100% ubezpečit, že celé turné dále pokračuje a těšíme se na Vás v těchto termínech.
24.6. Nitra, 28.8. Východná , 23.9. Martin
S omluvou a přátelským pozdravem II&ME Ltd.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top