ZMENENA CENY - TISO - 23.9.2018 o 19:00 hod.

Vážený klient,

Predstavenie TISO, ktoré sa bude konať dňa 23.9.2018 o 19:00 hod. v Divadlo Aréna, má ZMENENÚ CENU! Namiesto uvedenej ceny 1,- €  je cena vstupenky 9,- €. Zakúpené vstupenky v cene 1,- €, žiaľ nie sú platné z dôvodu chybného nastavenia v systéme divadla a tým pádom sa považujú za neplatné.

Klientov prosíme, aby požiadali o vrátenie vstupného a zároveň si svoje miesta opätovne zakúpili za správnu cenu. Klienti, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 26.9.2018 !

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 26.9.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 26.9.2018 nasledujúcim spôsobom:
- pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
- pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
http://www.ticketportal.sk/cms_list.aspx?id=1
http://www.ticketportal.sk/cms_list.aspx?id=5

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


 

Top