ZMENENÉ/CHANGED - Cigánsky oheň 2018 - 11.10.2018 19:00

Predstavenie Cigánsky oheň 2018, ktoré sa malo konať dňa 11.10.2018 o 19:00 hod. v Zimný štadión Banská Bystrica, je z technických príčin ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v pôvodnom termíne v novom mieste konania: ŠH Štiavničky, Banská Bystrica.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti..

UPOZORNENIE pre klientov, ktorý sa koncertu zúčastnia. Všetky zakúpené vstupenky zo Zimného Štadióna sa presúvajú do sektora B, kde pre nich budú vyhradené rady 3 - 8 . Na mieste ich bude smerovať personál koncertu

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 16.10.2018!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 16.10.2018 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 16.10.2018 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.

Top