FAMARA

Reggae skupina FAMARA už budúci týždeň v Bratislave!
Listky/Tickets

 
Už na budúci týždeň sa slovenským fanúšikom hudobného žánru reggae ponúka kvalitný koncert. V bratislavskom Klube za zrkadlom – Dom kultúry Zrkadlový háj sa 14.mája predstaví kapela FAMARA. Skupina má za sebou niekoľko stoviek koncertov v kluboch, sálach, štadiónoch, na veľkých a menších európskych festivaloch a momentálne ju čaká turné desiatich koncertných vystúpení a jeden koncert odohrajú aj v Bratislave. Je to ich jediný koncert na Slovensku, zároveň ich prvý v našej krajine.
 
14.mája skupina FAMARA predstaví skladby nielen z ich aktuálneho albumu „OREBA“, ale aj z predchádzajúcich piatich albumov. Oficiálne vydala FAMARA päť titulov, ktorým predchádzala neoficiálna albumová prvotina „Natural Fact“ z roku 1999. Minulý rok vyšiel z dielne FAMARA album „Oreba“ po trojročnej odmlke. Túto prestávku nazývajú členovia ako kreatívna pauza. Názov „Oreba“ znamená v slovenčine magický. A taký naozaj tento album je (k vypočutiu na stránke skupiny
www.famara.ch).
 
V petržalskom Zrkadlovom Háji sa určite zabavíme na 90-minutový výber z bohatej produkcie tejto reggae skupiny. Popri kvalitnej hudbe sa budú fanúšikovia môcť kochať aj na produktoch zriadeného Smoke shopu, prípadne jedna dáma môže získať pekné hodinky za predpokladu, že si odloží vstupenku. Vstupenky zabezpečuje v predpredaji spoločnosť Ticketportal.
 
Pre správnu koncertnú náladu odporúčame vypočuť si skladby ako napríklad „Nana Buruku“, „Sango Fever“, „Colors“, „Toubab Man“, „Under The Moonlight“ alebo „Acceptez-moi“. Títo sympatický hudobníci sa už tešia na 14.mája a ich slovenské publikum. Chcú si zahrať s radosťou a pre radosť ľudí. Prajeme príjemný zážitok.
Top