TENNIS CLASSIC

Na II. ročníku Tennis Classic v Bratislave
Ivaniševič, Stich, Leconte, Bahrami, ale aj Karol Kučera a Miloš Mečíř !

Po veľkom minuloročnom úspechu tenisovej exhibície Dominika Hrbatého s Petom Samprasom sa športoví fanúšikovia dočkajú tento rok ďaľšej tenisovej lahôdky seriálu Tennis Classic.
17. decembra 2009 sa o 19:00 hod. v Národnom tenisovom centre / Sibamac Aréne predstavia štyria svetoví velikáni bieleho športu doplnení o bývalé domáce jednotky. Vynikajúci deblový pár Leconte-Bahrami si zahrá proti doslova exkluzívnej domácej dvojici Kučera-Mečíř a svoje showmanstvo v dvojhre predvedú top hráči nedávnej minulosti Michael Stich a Goran Ivaniševič!

Prví dvaja sú okrem nesporného tenisového umenia známi aj ako vynikajúci showmani. Práve vďaka schopnosti ponúknuť divákom okrem kvalitnej hry aj množstvo zábavy sú najžiadanejším párom na tenisových exhibíciach po celom svete. Henri Leconte dosiahol počas profesionálnej kariéry výraznejšie úspechy ako jeho deblový partner Mansour Bahrami. Ten však vyniká okrem nesporného tenisového umenia aj výnimočnými showmanskými sklonmi, ktoré postupom rokov a množstvami exhibícií doviedol k dokonalosti. Henri Leconte sa mu snaží úspešne sekundovať a ako pár sa na dvorci vynikajúco dopĺňajú.

Michael Stich a Goran Ivaniševič majú spoločných hneď niekoľko vecí. Obaja boli v čase najväčšej slávy korunnými princami svetového tenisu. Hoci na okruhu ATP získali mnoho titulov, podarilo sa im vyhrať len jeden Grand Slam a to vo Wimbledone. Obaja boli známi najmä výborným podaním a kvalitnou
hrou na sieti. Michael Stich je pravák a jeho telesná výška ho predurčovala na hru servis-volej. Fanúšikovia tenisu si ho pamätajú ako tenisového gentlemana, ktorého na dvorci hneď len tak niečo nerozhádzalo.
Goran Ivaniševič bol jeho pravým opakom. Na dvorcoch bol známym búrlivákom a jeho prejavy zlosti sa dajú prirovnať snáď len k Johnovi McEnroeovi. Hral podobne ako on ľavou rukou a jeho prudké ľavácke podanie robilo súperom veľké problémy.
Od ich najlepších tenisových rokov sme sa prehupli do nového storočia, ale vzhľadom k tomu, že neustále trénujú a zúčastňujú sa turnajov veteránov a exhibícií po celom svete určite nestratili nič zo svojho fantastického tenisového umenia.
O tom sa bude snažiť presvedčiť pred domácim publikom aj doslova exkluzívna zostava do štvorhry, ktorú už na kurtoch len tak neuvidíte: Karol Kučera a Miloš Mečíř!
VSTUPENKY NA TENNIS CLASSIC

Top