Kevin Costner a Modern West

Kevin Costner a jeho hudobná víla!

25. marca sa Slovenska dotkne hviezda. V bratislavskom PKO odohrá jediný koncert v našich končinách hollywoodská megastar Kevin Costner so svojou skupinou Modern West. Nepríde však len on. Slovenským fanúšikom skvelej muziky naservíruje aj výdatný predkrm v podobe nežného stvorenia, hudobnej víly Sary Beck.

Sara Beck je mladá speváčka z amerického Nashvillu. Tomu zodpovedá aj jej hudobný štýl. Saru možno pokojne zaradiť medzi pokračovateľky vlny žien s gitarou. Jej poetická hudba vychádza z bluegrassovej tradície, no absorbuje aj soulové a rockové vplyvy. Výsledkom je úprimná muzika, ktorá oslovuje poslucháčov bez rozdielu veku. Dôkazom môže byť aj fakt, že pred koncertovaním s Kevinom Costnerom stála na jednom pódiu aj so Steviem Wonderom a veľkými hviezdami nashvillskej hudobnej scény. Jej album Music For Lovers & Fighters vyvolal na druhej strane Atlantiku solídny ohlas. Vzhľadom na to, že si ho Sara produkovala sama, je to rozhodne veľký úspech. Čaro jej songov o láske a snoch si môžu v živej podobe vychutnať aj návštevníci bratislavského koncertu Kevina Costnera.  

Kevin Costner si Saru Beck vybral ako spoločníčku na celé európske turné. Už prvý spoločný koncert v Barcelone ukázal, že v podstate neznáma speváčka dokáže vytvoriť skvelú atmosféru pred príchodom hlavnej hviezdy. Spoločné účinkovanie si obaja vyskúšali aj pred pár dňami v nemeckej televízii. Kevin Costner a Sara Beck boli hosťami kultovej televíznej show Wetten Das...?. Ako Sara napísala na svojom profile MySpace, bol to naozaj veľký zážitok.

Na veľké zážitky sa môžu prichystať aj návštevníci slovenského koncertu. Kevin Costner so skupinou Modern West odpália večer vo veľkom, doslova hollywoodskom štýle. Okrem Sary Beck hlavnú hviezdu podporia aj finalisti Česko Slovenskej Superstar, takže na svoje si prídu ľudia všetkých vekových kategórií i pohlaví.

Kevin Costner a jeho kapela Modern West
vystúpia v PKO v Bratislave
25. marca o 19:00.

Top