Artfest

Artfest

Vyjadrenie organizátora: "Festival musíme preložit. Za posledné 3 dni sa nám telefóny nezastavili, máme neskutočné množstvo mailov, kde nás ľudia žiadajú aby sme festival presunuli, kedže celá požitavská dolina je pod vodou, kedže ľudia majú domčeky pod vodou a bohužial mnohi aj o domčeky prišli, rozumieme tomu, že nemajú peniažky na festival, ale sa musia postarať o trošku dôležitejšie veci.
Teší nás záujem a hlavne za posledný týždeň ste boli neskutoční a kupovali ste lístky ako sa patri. Festival presúvame na dátum 16.7.2010 o 15:00hod.(Folklor Day) - 17.7.2010 o 13:00hod.(Music Day). Hip - Hop Day je zrušený.

Vstupenky/Tickets na podujatie Artfest.

Pôvodné vstupenky zostávajú aj naďalej v platnosti. Klientom, ktorým nebude vyhovovať zmena dátumu konania môžu vrátiť vstupenky na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené. Klienti, ktorí si vstupenku zakúpili prostredníctvom internetu, môžu vstupenku vrátiť LEN na centrále Ticketportal na Radlinského ulici č. 6 v Bratislave alebo poslať žiadosť o vrátenie penazí spolu so vstupenkami poštou na adresu Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27), 811 07 Bratislava.

 
Top