PUNKÁČI DEŤOM

PUNKÁČI DEŤOM UŽ O MESIAC!

Hudobný festival Punkáči Deťom 2010
Piešťany / areál Lodenica / 23.7 – 25.7.2010

Už o necelé dva mesiace sa otvoria brány areálu Piešťanskej Lodenice, aby pohostila na svojej pôde jediný punkový festival na Slovensku.
Benefičný hudobný festival „Punkáči Deťom 2010„ ponúkne návštevníkom tri dni hudby, rôzne atrakcie a súťaže. Na festivale, z ktorého výťažok poputuje pre choré, týrané, zneužívané, postihnuté deti, alebo deti, ktoré sa ocitli v bezprostrednom ohrození života, vystúpi viac ako 50 kapiel na dvoch pódiach. Kultové kapely a špičku slovenskej a českej punkovej scény ( N.V.Ú, Ex-Tip, Totální Nasazení, HT, Načo Názov, Začiatok Konca, Karpina, Hasiaci prístroj, Punkreas, Degradace, Odpad, Nekultúra, Punk Floid, Sitňan a veľa veľa iných kapiel ) každý deň doplnia aj zahraničné kapely ( The Twinkles /IT/, SKARFACE /FR/, Overflow /CR/... ), ktoré ako aj ich tuzemskí kolegovia, odohrajú svoje vystúpenie bez nároku na hononár. Okrem punkovej hudby sa môžu návštevníci festivalu tešiť taktiež na poriadnu dávku letného ska a raggae ( Karavana, Sakumprásk, Fuera Fondo, Ska3x...), popríprade rockabilly ( Devil Street 13 ). 
Prídťe a podoporte tak už tradičný, benefičný a zároveň momentálne jediný punkový festival na Slovensku!!! Tešíme sa na vás v horúcich dňoch 23.7-25.7.2010.           

Zvýhodnené ceny lístkov za 15€  ( do konca mesiaca jún ) sa dajú zakúpiť v sieti ticketportal.
Viac info o festivale nájdete na stránke
www.punkacidetom.sk .

Sigi Agency a organizácia Punkáči Deťom     

Top