PUNKÁČI DEŤOM 2010

PUNKÁČI DEŤOM 2010

Už o pár dní sa uskutoční tretí ročník benefičného hudobného festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Festivalu, ktorý sa vyvíja, z roka na rok zlepšuje, rozrastá, skvalitňuje. Aj keď sa mení, jeho myšlienka zostáva. Motto festivalu sa nesie v duchu pomoci deťom chorým, týraným, zanedbávaným, zneužívaným, postihnutým a deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života. Ale aj v duchu skvelej živej hudby z domácej, českej a zahraničnej nielen punkovej scény, nepostrádateľných návštevníkov, ktorí počas oboch doterajších ročníkov vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ako sa na punkový festival patrí. Tretí ročník sa blíži...

Všetko to vypukne v areáli piešťanskej Lodenice prvým koncertom v piatok 23. júla 2010 v dopoludňajších hodinách a skončí v nedeľu 25. júla 2010 tzv. oddychovým dňom. Teší sa na vás takmer 60 hudobných skupín hrajúcich na dvoch pódiách. Každý návštevník sa môže pohostiť v stánkoch plných rôznych chutí, v čajovni a internetovej kaviarni, každý si môže užiť svoj voľný čas hraním futbalu či stolného futbalu, volejbalu, frisbee, jazdou na koni, pozeraním si filmov, súťažením a inými aktivitami.

Na festivale sa predstavia i tieto hudobné skupiny:
SKARFACE (Francúzsko), OVERFLOW (Chorvátsko), THE TWINKLES (Taliansko), STREET SPIRIT, NAČO NÁZOV, DEVIL STREET 13, SITŇAN, DEGRADACE (ČR), KAKTUS, PUNKREAS, ILEGALITY, ODPAD, THE FIALKY (ČR), HOSPITAL BUKRA, TOTÁLNÍ NASAZENÍ (ČR), SMOLA A HRUŠKY, PROSTI SMĚRU (ČR), N.V.Ú. (ČR), KARPINA, ZAČIATOK KONCA, HASIACI PRÍSTROJ, EX-TIP, VOLANT (ČR), SPÍNACÍ ŠPENDLÍK (ČR), KARAVANA, VISION DAYS (ČR), NEKULTÚRA a mnoho ďalších.

23. 07. 2010 – 25. 07. 2010 
PIEŠŤANY – Autokemping LODENICA
Viac informácií o treťom i predchádzajúcich ročníkov nájdete na oficiálnej webovej stránke festivalu www.punkacidetom.sk.
 
Do tretice všetko dobré!

Vstupenky/tickets  na PUNKÁČI DEŤOM

Top