The Australian Pink Floyd Show

ZMENA! Koncerty začínajú už o 19.00 h !!!
2. februára 2011 -
INCHEBA EXPO ARÉNA – BRATISLAVA
3. februára 2011 - STEEL ARÉNA - KOŠICE

Pink Floyd´s Greatest Hits World Tour 2011

Fenomenálni The Australian Pink Floyd Show sa vracia späť do Európy s ešte väčšou a lepšou šou! Ich turné, ktoré začne v januári 2011, sľubuje celkom nové unikátnekvadrafónne  ozvučenie a v kinokvalite 3D vizualizácie, nové animácie, typické floydovské lasere a dych vyrážajúce svetelné efekty. Kapela je na to veľmi hrdá a nadšená. A aj slovenskí fanúšikovia  tak budú mať možnosť vidieť po prvýkrát v kinokvalite 3D živý koncert!
Táto úplne nová šou bude plná 3D videí a efektov, ktoré si diváci budú môcť vychutnať pomocou 3D polarizačných okuliarov. Je to rovnaká technológia, ktorá sa používa po celom svete v 3D kinách a vytvára ilúziu trojrozmerného obrazu dotýkajúceho sa publika.
Steve Mac, spevák a gitarista vraví: „Nemôžeme sa dočkať, až sa vrátime na turné s ďalšou, ale úplne novou a väčšou šou. Táto nová šou je doposiaľ najnákladnejšia šou, akú sme kedy robili. Pre našich fanúšikov máme aj prekvapenie v podobe 3D efektov a kvadrafónneho ozvučenia. Nikdy sme neboli silnejší!“
The Australian Pink Floyd Show dávajú Pink Floyd vystúpeniam úplne novú úroveň. Ich pripravované turné Pink Floyd Greatest Hits Wourld Tour 2011 bude najväčšou a najúžasnejšou poctou Floydom všetkých čias. Diváci si tak budú môcť užiť dve a pol hodiny trvajúcu živú šou, plnú absolútne najväčších hitov s veľkolepými honosnými scénami, ktoré dostanú všetkých, nielen skutočných fanúšikov Pink Floyd.

Top