ADRIAN BELEW Power Trio -„King Crimson frontman on tour"

ADRIAN BELEW Power Trio -„King Crimson frontman on tour"

ADRIAN BELEW (usa)

17. 11. 2010, BRATISLAVA, Randal Club

Adrian Belew, spevák a gitarista neprekonateľnej legendy King Crimson, sa predstaví so svojim sólovým projektom nazvaným "Adrian Belew Power Trio" v stredu 17.11. v Bratislave.
Koncert prebehne v rámci rozsiahleho európskeho turné a uskutoční sa v priestoroch klubu Randal. Vstupenky na túto mimoriadnu akciu sú k dostaniu v predpredajných sieťach Ticketportal.

Adrian Belew, geniálny umelec, gitarista, skladateľ, spevák, známy predovšetkým z kultovej kapely King Crimson, prichádza do Bratislavy so svojím trojčlenným projektom "Adrian Belew Power Trio", v ktorom okrem neho figurujú ešte súrodenci Julia Slick (basgitara) a Eric Slick ( bicie). Rovnako ako Belewova domovská kapela King Crimson, aj tento projekt je orientovaný na progresívne ladený rock, tradične pretkaný vplyvom všemožných hudobných žánrov, ako je jazz, vážna hudba, Psychedélia, rock, heavy metal ai.
Adrian Belew, ktorý je členom King Crimson od roku 1981, preslávil ďalej spoluprácou s umelcami ako sú napríklad David Bowie, Frank Kappa, Mike Oldfield, Nine Inch Nails, Jean-Michel Jarre a ďalšími.


www.adrianbelew.net
www.myspace.com/adrianbelewpowertrio
www.randalclub.eu
www.obscure.cz

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Adrian Belew

Top