ARMIN ONLY - MIRAGE

NAJDRAHŠIA SHOW V NAJMODERNEJŠEJ ARÉNE NA SLOVENSKU

POZNAJTE NOVÚ DIMENZIU TANEČNÉHO EVENTU! 10. jún 2011. Sme hrdí že Vám môžeme priniesť vôbec prvý koncert ktorý sa odohrá v novozrekonštruovanej multifunkčnej aréne Ondreja Nepelu v Bratislave. Priamo po majstrovstvách sveta v hokeji sa v najväčšej a najmodernejšej slovenskej aréne uskutoční koncert, ktorý vyrazí dych aj najnáročnejšiemu návštevníkovi. Táto show bude jediná v rámci svetového turné Armin Only ‘Mirage’ ktorá sa bude konať v okruhu vzdialenosti od Bratislavy ktorý sa dá počítať vo viacerých stovkách km. Množstvo audio-vizuálnych highlightov, jedinečných vystúpení a prekvapujúcich hostí, ale hlavne človek ktorý to dokázal 4-krát po sebe! Najlepší DJ planéty,  ARMIN VAN BUUREN.  Je to po prvý krát čo DJ predstaví na Slovensku skutočný koncert. Svetová show šitá na mieru Bratislave jednou z najlepších produkčných agentúr na svete, renomovanou ALDA Events z Holandska. Bude to noc plná nečakaných prekvapení na ktorú tak skoro nezabudnete.

Armin van Buuren,
štvornásobný víťaz prestížneho hlasovania Top 100 DJ (2007,2008,2009,2010) je pravý perfekcionista. Aj keď si udržuje miesto medzi najlepšími top DJmi sveta po viacero rokov, nezaspal na vavrínoch. Vždy sa nájde priestor na zlepšenie a takýto postoj vyžaduje aj od svojej crew a promotéra. Celá show bude 100% zastrešená renomovanou holandskou agentúrou ALDA Events ktorá patrí k svetovej špičke a niet sa čo diviť, že v ich kancelárii nastali hektické časy.

Doteraz neboli zverejnené žiadne konkrétne informácie k šou. No ako poznáme Armina, trúfame si povedať že šou ‘Mirage’ prinesie množstvo audio-vizuálnych highlightov, jedinečných vystúpení a prekvapujúcich hostí. Viac ako doteraz, interakcia s davom je základným komponentom noci. Harmónia je magické slovo a perfektne naaranžovaná produkcia je kľúčom k jej dosiahnutiu, aj keď hlavný záber je stavaný na Armina samotného, zmixovaním týchto ingrediencií dosiahneme prekrásny divácky zážitok. Celé predstavenie bude zastrešené pojmom ‘Mirage’. Je to slovo ktoré má viacero významov, ale pre Armina to znamená len jedno:

Armin: ´´pre mňa ‘Mirage’ vyjadruje pocit eufórie ktorú cítim ako odozvu z davu, pocity šťastia ktoré sa vytvárajú počas hrania môjho setu. V tej chvíli zdieľam moju vášeň k hudbe s každým okolo mňa. A keď ju zdieľame všetci spolu, to je akoby sa vytvorila nad davom prikrývka pozitívnej energie. Plne si to uvedomujem a počas tohto momentu dávam 200%. Pre mňa je ‘Mirage’ perfektným vyjadrením zachytenia tohto neuchopiteľného pocitu, ktorý sa v tomto čase vytvorí.´´

Tieto momenty eufórie sa dejú opakovane po celom svete. Po úspechu ‘Imagine’ (Armin Only 2008), dopyt po takomto predstavení mohol jedine vzrásť. Turné ‘Mirage’ sa bude konať na piatich kontinentoch, v takmer dvadsiatich mestách, všetky podrobnosti budú uvedené čoskoro. Je to úplne jasné. Ak Váš názor je že ‘Imagine’ bolo ohromujúce, tak potom definitívne nesmiete vynechať  ‘Mirage’!

Znovu je to malý zázrak, kam, do akého prestížneho zoznamu sa Bratislava dostala. Niektoré z ďalších možných miest, kde sa Armin Only ´Mirage´ uskutoční: Utrecht, Poznan, Sao Paolo, Buenos Aires, Mexico City,  Melbourne, Sydney, Moscow, Kiev, St. Petersburg,  Beirut, Los Angeles, Chicago, Vancouver, Toronto.

Zdroj:
www.arminonly.com, www.arminvanbuuren.sk

Trailer Armin Only ´Mirage: http://www.youtube.com/watch?v=1PLf5X5AJ7g
Intro Armin Only ´Imagine´ 2008: http://www.youtube.com/watch?v=E9Avi481fX8

Top