ABBA The Concert

Unikátne vystúpenie ABBA The Concert už tento týždeň!
„Live at Wembley 1979“, vyše 30 členný tím, 30 ton materiálu, trinásť umelcov na scéne, živá hudba a spev.  To sú hlavné ingrediencie originálneho vystúpenia, ktoré prenesie všetkých fanúšikov ABBA do čias ich najväčšej slávy.
Na počiatku stála myšlienka oživiť legendárne koncerty vo Wembley 1979, ktoré sa zaradili medzi najslávnejšie vystúpenia švédskej štvorice. Londýnske vystúpenia očarili desaťtisíce fanúšikov ABBA, no ďalšie milióny sa, pre obrovský záujem o lístky, na koncerty nedostalo.  Zámerom zoskupenia AbbAgain bolo preto pripraviť koncert, ktorý by bol na nerozoznanie od toho spred tridsiatich rokov a ponúkol rovnako skvelý zážitok.
Nasledovali roky príprav, desiatky ľudí skúmalo všetky detaily. Producenti zozbierali obrovské množstvo fotografií, kníh a hudobných nahrávok. Zapojení boli aj ľudia, ktorí sa koncertu v ´79 sami zúčastnili a samozrejme aj mnohé fanúšikovské fóra z celého sveta. Aby sa nezabudlo na žiaden detail, prizvaní boli aj pôvodní hudobníci, technici, dizajnéri a množstvo ďalších osôb,  ktorí sa podieľali na pôvodných koncertoch.
 „Reakcie sú vynikajúce. Návštevníci sú nadšení a počet fanúšikov nám rastie s každým vystúpením. Je to určite aj tým, že sme doteraz nepočuli o žiadnej show, ktorá by sa mohla popýšiť takýmto originálnym konceptom“, tvrdí nadšený vedúci produkcie Michael Noll a dodáva:  „Verím, že aj fanúšikovia na Slovensku budú našou show nadšení!“

Vytúpenia ABBA The Concert:
19.11.2010 Nitra, Mestká športová hala
20.11.2010 Banská Bystrica, Zimný štadión
21.11.2010 Poprad, Aréna Poprad

Vstupenky/Tickets na podujatie ABBA The Concert

Top