Grande Brasil Show - v hotel Doubletree Hillton-zrušené

Dňa 22. októbra bolo vystúpenie Grande Brasil Show v v hoteli Doubletree by Hillton v Košiciach z technických príčin zrušené.

1. Alternatíva

Vstupenky je možné použiť na vystúpenie v Spišskej Novej Vsi, diskotéka ZIO, dňa 29. Októbra 2011. Vystúpenie bude o pol noci. V cene vstupenky je vstup na diskotéku v rytme latino - americano

2. Alternatíva
Vstupenky na uvedený termín je možné vrátiť  na predajnom mieste, kde boli zakúpené.

Vstupenky, ktoré si klienti zakúpili v predpredajnej v sieti Ticketportal ešte s pôvodným dátumom a miestom konania 22.10.2011 v hoteli Doubletree by Hillton, zostávajú v platnosti. V prípade, ak klientovi takto zakúpenej vstupenky zmena termínu nevyhovuje, môže vstupenku vrátiť na tom predajnom mieste, na ktorom si vstupenku zakúpil. V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu - CARDPAY, musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportal, Radlinského 6 (po 1.8.2012 z dôvodu presťahovania na Radlinského 27) v Bratislave, alebo zaslať originál vstupenku poštou spolu so žiadosťou o vrátenie vstupného s číslom účtu, detailom transakcie, a v prípade vstupeniek vytlačených formou Hometicket, taktiež čestné prehlásenie, že si klient bude nárokovať vrátenie peňazí len raz.

Top