YMCA TANCUJE!

YMCA TANCUJE!

     Jedinečný projekt svojho druhu v Európe spojí na jednu noc tri kluby s rôznym hudobným zameraním v jeden kolosálny tanečný žúr.
     Banderass Media a Falco Fans za podpory klubov MMC, Randal a Hopkirk pripravili pre ľudí, ktorí si chcú oddýchnuť od zo všadial valiaceho sa mainstreamu na 25.5.2012 party, pri ktorej sa budú môcť zabaviť pri hitoch z rokov 80-tych a starších. Od 21:00 do ranných hodín bude v troch kluboch na troch pódiách znieť iba kvalitná hudba.

MMC - DJ's Roman & Juro
Najväčšie video Oldies s DJ´s Roman & Juro v "sme tu pre nás" special edition!
     Roman a Juro, legendárni DJ's, ktorí pravidelne vypredávajú všetky svoje Oldies Party, známi svojim nekonečným obdivom k Falcovi, rozbíjaním CD playerov, oblievaním publika, ignorovaním hudobných želaní a v neposlednom rade schopnosťou skonzumovať obrovské množstvo alkoholu počas jedného večera, za asistencie bubeníčky Matrinky a jej nových elektrických bicích, budú tentokrát okrem púšťania klasických skladieb premietať aj originál videoklipy na plátne 6x4m.
K sloganu "sme tu pre nás" pridávajú: žiadne vyhasnuté hviezdy ako hostia, žiadne remixy, žiaden "dídžejing" - čistá Oldies!

Randal - Joe67 (Dance Crazy Soundsystem), Frenky (Ugly Selectors)
Ska, 2-tone, Reggae...
      Veľmi nás teší, že Joe67 a Frenky, špičkoví odborníci európskeho formátu v oblasti Ska, 2-tone a Reggae, prijali pozvanie na akciu YMCA TANCUJE a postarajú sa tak o skvelú zábavu v Randal Club-e. Prevedú vás od známych skladieb éry 2-tone a ska cez reggae až po Polemic a nenechajú žiaden zadok na stoličke a žiaden pár nôh na zemi.

Hopkirk - DJ Ralf
New Wave, NDW, Psychobilly...
     Tretí klub a tanečný parket si pod patronát zobral charizmatický DJ Ralf, znalec dobrej muziky, ktorý zahrá v Hopkirk klube výber skladieb z New Wave, Neue Duetsche Welle, Psychobilly, Rockabilly, Rock & Rollu a množstvo ďalších chuťoviek, ktoré dokážu oceniť nie len fajnšmekri, ale každá tancuchtivá duša.

YMCA TANCUJE! 25.5.2012 21:00

Jeden vstup, tri kluby, tri tanečné parkety - všetko pod jednou strechou!


http://www.facebook.com/events/187905817993663/
www.banderassmedia.eu
www.majestic.sk
www.randalclub.eu
www.hopkirk.sk

VSTUPENKY/TICKETS na podujatia YMCA TANCUJE!

Top