Electric Light Orchestra

                                TRIBUTE TO FREEDOM  – koncert na hrade Devín 
Hrad  DEVÍN
18.8.2012  od 18.00 hod.
ELECTRIC LIGHT ORCHESTRA, original members feat. the orchestra
BLUE EFFECT feat. Radim Hladík
Peci Uherčík Rock & Roll Gang
          
Electric Light Orchestra, original members feat. The orchestra prichádza toto leto na Slovensko! ELO je jedna z najviac výnimočných, dlhoročných kapiel na rockovej scéne. Prihliadnuc na fakt, že Electric Light Orcherstra predalo viac ako 50 miliónov platní na svete, má neodmysliteľné hity, ktoré zasiahli niekoľko generácií. ELO patrí k elite kapiel, bez ktorej by hudobná a rocková scéna nebola taká ako ju poznáme dnes.
Na podujatí už štvrtého ročníka Tribute to Freedom – koncert na Devíne, vystúpi Electric Light Orchestra,original members feat.the orchestra . Skupina pochádzajúca z Anglického Birminghamu je známa aj pod skratkou ELO. Preslávila sa svojou tvorbou moderných rockových a popových piesní s nádychom klasiky. Pôsobila hlavne v čase Beatles a bola to ich veľká konkurencia. Tento nádych sa im podarilo získať najmä použitím klasiky použitím zvuku čela, huslí, lesného rohu, či iných dychových nástrojov. Skupinu preslávili najmä hity ako „Don't Bring Me Down“, „Last train to London“, či „Evil Woman“. .
Nenechajte si ujsť tento nezabudnuteľný koncert v magickom prostredí hradu Devín a touto rockovou legendou - Electric Light Orchestra, original members feat.the orchestra, s ktorými sa na jednom pódiu predstavia aj skupiny Blue  Effect feat. Radim Hladík a Peci Uherčík s formáciou Rock & Roll Gang.

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Electric Light Orchestra

Top