Jiří Lábus & Oldřich Kaiser

NAŽIVO V ROZHLASE  27. novembra o 19:30
 
Burlivák a zároveň geniální herec Oldřich Kaiser spolupracuje so svojim dlhoroč-ným kamarátom a vynikajúcim hereckým kolegom Jiřím Lábusom takmer od počiatku hereckej kariéry. Jedinečná príležitosť zažiť večer, ktorý Vám bude možno niečo pripomínať….
Spoločne s Vami si duo komikov preberie svoju minulosť a pripomenie Vám le-gendárne scénky, ktoré všetci poznajú („Možno príde kúzelník“, „Zeměkoule“, Ruská ruleta“).

Predstavenie sa  bude konať v priestoroch Veľkého štúdia Slovenského rozhlasu
27. novembra
http://www.youtube.com/watch?v=bvpHGgua5Yo
OLDŘICH KAISER – podľa mienky mnohých hereckých kolegov aj režisérov (napr. Jiřího Menzela) jeden z najlepších hercov dnešnej doby, ktorý bohužiaľ  donedávna topil svoj talent v alkohole. Našťastie na vlastnú žiadosť podstúpil protialkoholické liečenie a od roku 2006 mimo iné exceluje po boku Chantal Poullan v divadle Ungelt, a opäť stvárňuje filmové úlohy („Obsluhoval jsem anglického krále“, „Líbáš jako Bůh“).
JIŘÍ LÁBUS -  napriek faktu, že bol k nemu film v minulosti skúpy, o Lábusových kvalitách nikto nepochybuje. Režiséri  ho radi obsadzujú do úloh, ktoré sú malé rozsahom, ale veľké dôležitosťou a vyžadujú precízne stvárnenie. Do tejto kategórie spadajú otec z „Tmavomodrého sveta“, realitný agent z „Babieho leta“, alebo pes Jonatán v crazy koédii „Mach, Šebestová a kúzelné sluchátko“.  Je vyhľadávaným dabingovým hercom, kto by nepoznal geniálne nahovorený „rozhlas“ v úvodoch seriálu M.A.S.H. a Marge zo Simpsonovcov je bez Lábusa proste nepredstaviteľná.Spolu s Oldřichom Kaiserom doposiaľ tvoria nerozlučnú dvojicu napríklad v „nekonečnom“ seriály rodiny „Tlučhořových“ .
(CSFD.CZ)

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie Jiří Lábus & Oldřich Kaiser

Top