DR. MOTTE:THE FATHER OF THE LOVEPARADE

DR. MOTTE prvý krát na Slovensku v Spirit Clube!

V Bratislave sa predvedie klasik európskej techno scény. Otec uletenej LOVEPARADE – legendárnej party, na ktorej sa počas sedemnástich rokov zabavili milióny ľudí. Hrdina celej generácie clubberov príde svoje posolstvo odovzdať prvýkrát aj na Slovensko. 

Dr. MOTTE (Mattias Roeingh) stojí za gramcami už takmer tridsať rokov. Aj vďaka nemu sa z Berlína stalo hlavné mesto európskej elektroniky. Je motor, ktorého rachot rozbúchal už tisíce parketov. Inak to nebude ani v piatok 13. 12. 2013 v Spirit klube na Šafárikovom nám.
Mattias v 80´rokoch hral v punkovej kapele (Toten Piloten), aby v ich polovici pričuchol k bassu, gramofónu a mixu. Od tej doby sa začína formovať budúci veľmi úspešný dj, producent, promotér a veľvyslanec elektronickej hudby na svete! 

Mattias je v najlepších rokoch, stále aktívne produkuje, hráva organizuje party.
Jeho sety sú farebné, ale aj temné... šťavnaté pohybujúce sa medzi hudobnými dekádami s prvkami súčasných tanečných trendov. Jeho mixy sú zmesou: techna, tribalu, vocalu, techhousu skratka dobrého undergroundového zvuku.
Mattias nelení ani s produkciou, počas najväčšieho úspechu „Loveparade“ vydával s Westbamom, zo súčasnosti vyčnieva spolupráca s rešpektovaným Robertom Babiczom. 

Dr. Motte patrí medzi djov a osoby svetovej tanečnej scény, ktorí sa neodškriepiteľne zapísali svojimi výsledkami do pamätí miliónov clubberov nie len v Nemecku, ale na celom svete. Hráva rešpektované kluby a festivaly, počas jeho bez mála tridsať ročnej kariéry toho stihol naozaj veľa. Dôkazom jeho zanietenosti v hudbe je aj snaha zapísať elektronickú hudbu do svetového dedičstva UNESCO.

To, čo predvedie slovenskému publiku po prvý raz, a nie len slovenskému ale aj regiónu v ktorom, ako vraví ešte nehral, si nenechaj ujsť. Vypočuť si dlhoročné skúsenosti s elektronikou od takého punkáča sa v klubovej verzií neodohráva každý víkend...

DR. Motte´s music:
https://soundcloud.com/dr-motte
https://soundcloud.com/dr-motte/sets/praxxiz-releases
https://soundcloud.com/dr-motte/dr-motte-charts-10-13-teaser
https://soundcloud.com/dr-motte/dr-motte-meets-gabriel-le-6
https://soundcloud.com/dr-motte/dr-motte-meets-gabriel-le-3


Loktibrada
Ak sa bavíme o otcovi „Loveparade“, treba napísať aj to, že sa predvedie aj otec formovania domácej  scény, slovenskej produkcie, známej široko ďaleko. Dobrý večierok bez Loktibrady sa určite nezaobíde. To najlepšie čo doma máme predstaví, ako vyzerá ten slovenský punk.Všetko ostatné už potom viete, Oľga & Jozef, jeden z najtalentovanejších producentov a djov atď.. Príď ho pozrieť.

Loktibrada´s music:
https://soundcloud.com/user3029835
https://soundcloud.com/user3029835/loktibrada-subclub-31may2013
http://www.discogs.com/Loktibrada-And-Rumenige-Evergreens-Everblacks-A-Standa-DJ-Mix/release/239803
www.standa.net

Dj Breeth
Michal je stálicou tanečnej scény u nás. Aktívne sa djingu venuje už dvadsať! rokov, čo je len o desať  menej ako headliner večera. Dvadsať rokov, je v živote mladého muža naozaj dosť :) No za ten čas nelenil a ako jeden nie z veľa djov u nás, má už čo to pochodené. Moderovanie „essential“ relácie „4 elemens“ oslávi na budúci rok okrúhlu desaťročnicu, pri ktorej zrode stál práve Michal. Heineken Balaton Sound,  Beatpatrol, Hradhouse, Creamfields, Telekom Bonusz Festival, Paul Van Dyk in Cz/Sk, či gig v Bahraine, to sú miesta, kde mohol svoj pohľad na súčasnú „EDM“ Breeth prezentovať.

V djliste toho má Breeth naozaj dosť, no ako sám poznamenal, s DR. Mottem ešte nehral. To ako sa mu to podarí zaujíma nejedného z nás.

Breeth´s music:
https://soundcloud.com/breeth
https://soundcloud.com/breeth/michal-breeth-live-platform

Kevi Anavi

Šikovná djka a producentka sa tento rok rozjela. Vydáva na menšom španielskom labeli „Lupara rec.“ Jej pesnička „Fish Song“ vyšla na „Ibiza tribe vol. 1“ práve na značke „Lupara rec.“ V súčasnosti robí na zaujímavej kooperácií s veľmi talentovanou a známou speváčkou. Treba sa nechať prekvapiť! Čo ak práve ona zaspieva na grand openingu?

Kevi ´s music:
https://soundcloud.com/kevianavi
https://soundcloud.com/kevianavi
https://soundcloud.com/kevianavi/kevi-anavi-smooking-my-soul


https://soundcloud.com/kevianavi/autumn-sunday-house-mix
http://www.youtube.com/watch?v=YJ0oBTiDm3U

http://ivanapesekyova.wix.com/kevianavi

Violetta
Doplní nadupaný line up, snáď nadupaným mixom. A zadupe.

Violetta´s music:
https://soundcloud.com/ultravioletdj
http://www.mixcloud.com/menodp/hor%C3%A1re%C5%88-mix/


Nenechaj si újsť tento veríme uletený večierok.


Dr.Motte official links:
https://www.facebook.com/DrMotteOfficial
www.twitter.com/dr_motte
www.mixcloud.com/doctormotte
www.youtube.com_PRAXXIZtv


www.spiritclub.sk

VSTUPENKY/TICKETS na podujatie DR. MOTTE:THE FATHER OF THE LOVEPARADE

Top