3T - 3 TVORIVÉ TVORY

3T - 3 TVORIVÉ TVORY

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.11.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Kino Hviezda, Kniežaťa Pribinu 3, Trenčín

Popis/Description:

KTO SME, ČO SME?
Voláme sa 3T, alebo aj "Tri Tvorivé Tvory" a sme divadelno - improvizačná skupina troch hercov, korými sú Juraj "Šoko" Tabaček, Lukáš "Pucho" Púchovský a Stanislav "Stanley" Staško.

Vznikli sme v roku 2004 v Žiline, potom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano pripojil tretí člen - Šoko. Improvizácii sa však každý z nás venuje už od roku 1997. Ako trojica sme hrávali na Improligách, kde nám nestačil krátky čas určený na scénku a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Nápad sa ujal a počas 11 rokov sme odohrali viac ako 450 predstavení. Naše improvizácie sú tvorené vždy na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Naše predstavenia trvajú zhruba 90 minút a skladajú sa z viacerých sketchov (zvyčajne troch), na ktoré sa pripravujeme cca. 3 minúty. Každý z nich je svojským spôsobom improvizácie. Improvizáciou sa snažíme zabaviť divákov humorom, ktorý vzniká priamo na javisku a na ich podnet. Na to, ako to v praxi vyzerá, sa môžete prísť pozrieť do kina Trenčín. 

Vstupné/Entry: 12,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top