ABBA revival show

Blue Note
ABBA revival show

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 30.11.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto nad Váhom


Kapela pôsobí už takmer viac ako 15 rokov v ABBA tribute biznise a zdieľa právnu ochranu originálnej produkcie. Počas svojej existencie si na viac ako 2000 odohraných koncertoch v rámci Európy vychutnalo túto fantastickú show viac ako 500 000 divákov.

Počas svojej dlhoročnej kariéry mali tú česť osobne sa stretnúť s členom originál ABBY (Benny Andersson)
Základné kvarteto dopĺňa basová gitara a bicie, vďaka čomu hrá kapela úplne na živo bez akýchkoľvek hudobných podkladov. Šesť spevov, autentický vokálny prejav, perfektná choreografia a originálne kostýmy umocňujú fantastický zážitok z vystúpenia tejto vernej ilúzie najväčšej švédskej legendy.
Kapela absolvovala turné a vystúpenia na prestížnych festivaloch v Estónsku, Rusku, Španielsku, Portugalsku, Holandsku, Francúzsku, Maďarsku, Belgicku, Rumunsku, a mnohých ďalších. Tento rok získala angažmá v Dubaji, Abu Dabi, Singapure, Bahraine.

ABBORN ako jediná ABBA revival z Európy bola pozvaná na prestížny medzinárodny festival RETROBEST 2016, ktorý sa konal v Estónsku, kde vystupovala na jednom pódiu s takými hviezdami ako BONEY M, DJ BOBO, JASON DONOVAN, ACE OF BACE či THOMAS ANDERS z MODERN TALKING.

Vstupné/Entry: 15,00 EUR 
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Potrebná rezervácia stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo na maili info@bluenote.sk

Na mape

Odporúčané

Top