AKO ZBALIŤ BABU alebo BEZVA FINTA

AKO ZBALIŤ BABU alebo BEZVA FINTA

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

AKO ZBALIŤ BABU
v Štúdiu OLYMPIA

Brilantná komédia o láske, priateľstve a zrade, plná komických situácií, prekvapivých zvratov a malých rafinovaných podrazov.
Traja kamaráti, žijú spolu a práve maľujú byt.
Tolen má úspechy u dievčat, ja na ne odborník. Tom sa tvári, že má úspechy u dievčat, ale nie je to pravda, Colin nemá úspechy u dievčat, trápi ho to a túži po tom. V tejto situácii vstupuje do ich príbytku náhodná okoloidúca Nancy. Jednoduché, úpremné a milé dievča.

Účinkujú: Patrik Vyskočil, Lukáš Pišta, Dávid Hartl, Miroslava Drínova/Romana Dang Van

Galéria

picture AKO ZBALIŤ BABU alebo BEZVA FINTA

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - AKO ZBALIŤ BABU alebo BEZVA FINTA - 12.5.2018 o 19:30 hod.

Predstavenie AKO ZBALIŤ BABU alebo BEZVA FINTA, ktoré sa malo konať dňa 12.5.2018 o 19:30 hod. v Nová Scéna Bratislava, Živnostenská 1, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top