AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová

AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Ave Maria v unikátnom podaní Richarda Rikkona, Felixa Slováčka a Natálie Hatalovej


Cultus Ružinov vás pozýva na koncert troch osobností českej a slovenskej hudobnej scény s názvom Ave Maria.

V rámci večera sa publiku predstaví klavírny virtuóz Richard Rikkon so svojimi jedinečnými koncertnými parafrázami a improvizáciami. Ako šesťročný sa stal víťazom Bartókovej ceny v Maďarsku, kde získal aj všetky zvláštne ocenenia. Pravidelne hrával s viacerými renomovanými hudobnými telesami ako Orchester De Radio et Television Paris, Concerge bouw - Orchester Amsterdam či Symphonie Orchester Zűrich.

Diváci si vypočujú aj piesne v podaní klarinetistu a saxofonistu Felixa Slováčka. Felix bol členom Orchestra Karla Vlacha, dlhoročným sólistom Orchestra Ladislava Štaidla a šéfdirigentom Tanečného orchestra Československého rozhlasu, ktorý dnes riadi pod novým názvom ako svoj vlastný big band.

Hosťom večera bude taktiež slovenská speváčka a muzikálová herečka Natália Hatalová. Natália je verejnosti známa z muzikálov Atlantída, Mačky/Cats či Šlahačková princezná ale aj z národného kola Eurovízie. Spievala tiež v televíznom programe Legendy popu, Milujem Slovensko či Dobre vedieť.

Na koncerte v DK Ružinov, ktorý sa bude konať 21. mája 2017 o 18.00 h, sa diváci môžu tešiť aj na skladbu Ave Maria v unikátnom podaní jednotlivých umelcov.

 

Vstupné: 8,00 EUR
Zľavy: bez nároku na zľavy.

Galéria

picture AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová - 21.5.2017 o 18:00 hod.

Podujatie AVE MARIA - R. Rikkon, F. Slováček, N. Hatalová, ktoré sa malo konať dňa 21.5.2017 o 18:00 hod. v DK Ružinov - Veľká sála, je ZMENENÉ! Podujatie sa uskutoční v novom termíne: 23.6.2017 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 25.5.2017!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 25.5.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 25.5.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top