Adriano Trindade

Adriano Trindade

Dátum : 10. novembra 2017
Miesto: Lozano Pub, Bratislava

Vstupenky

Piatok
10
Nov
20:00
Adriano Trindade

Popis podujatia

Dátum/Date: 10.11.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Lozano Pub, Výhonská 1, Bratislava

Adriano Trindade - brazílsky muzikant ktorý hrá takzvaný brazílsky Jazz 

Adriano Trindade hrá Jazz/Brazil, a tzv. Brazílsky Samba Rock. Pri svojich mnohopočetných turné prešiel množstvo krajín vrátane Holandska, Belgicka, Francúzska, Španielska, Talianska,Írska, Škótska, Švajčiarska, Čile, Uruguaja, Anglicka, Nového Zélandu, Dánska, Nemecka, Českej Republiky.

Je považovaný za predchodcu samba-rocku na Novom Zélande a v Európe kde aj žil osem rokov.

Adriano predstavil svoju jedinečnú show v 34 krajinách na svete.

Začínal na turné ktoré trvalo rok a hrával na najväčších festivloch v oceánií (Jambalaya Festival and Axe Weekend), a prešiel niekoľkými mestami na Novom Zélande.

Adriano sa zúčastnil aj na množstve festivalov v Európe ako napr. Glasgow Festival, Pražský jazzový festival, Love Box (Londýn), Festival Mont Blanc, Mníchovský festival, Brazílsky festival a Festival Royal Albert Hall, Jazz Festival Praha, Brněnský festival a hral v kluboch ako Ronnie Scott, Reduta Jazz, Full Jazz, North Sea Jazz (Amsterdam), Rio Scenarium (BraziL), U Jazz Club, Dr. Gabs, Favela Chic, Florianopolis, Hot Club de Lyon,Monument Jazz (Sarajevo), Jazz Dock, Reduta Jazz, South Williams, Lermitagge,Mostar Jazz Festival (Bosnia), Jazz Skopia (Macedonia) a mnoho ďalších.

V taliansku Adriano spolupracoval s talianskou speváčkou Lisou Marone pričom vytvorili jedinečné nahrávky kde zmixovali Jazz a Bossa Novu.

Taktiež vydali 2 albumy s nazvami, SOTAQUE BRASIL a LADO B, oba pod talianským Labelom GB Music, so sídlom v Ríme.

V roku 2008 nahral sólový album pod nemeckým labelom, nahrávka vyšla v krajinách ako Nemecko, Južná Kórea, Austrália a na tejto nahrávke boli všetko vlastné skladby. 

Od Augusta 2012 do Januára 2013 Adriano uskutočnil veľké turné po Českej Republike, Slovensku, Švédsku a Dánsku a vydal svoj tretí album s názvom „Live In Cernošice“.

Posledné CD od Adriana Trindade sa hrá na všetkých európskych rozhlasových staniciach Jazz a Latin Jazz.
 

Vstupné/Entry: 5,00 EUR
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture Adriano Trindade

Na mape

Top