Detail info
Close

Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...

Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...

Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.10.2017 od 20.00 h
Miesto konania/Place of event: Incheba Expo Aréna - hala C, Bratislava 

Apocalyptica
20 years of plays Metallica by four cellos 


Oslava 20. VÝROČIE PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS rozšíreným vydaním albumu a koncertnom turné. V Bratislave zahrá 26. októbra 2017.
10. mája 1996 vydali fínski rockeri menom APOCALYPTICA svoj skvelý debut PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Inštrumentálne violončelový rockový opus zmenil pre roky budúcu podobu tvrdej muziky. Na oslavu dvadsiateho výročia vydania dosky skupina v redícii vydáva 22. júla 2016 remastrované album s tromi bonusovými skladbami.
Vydanie PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS bolo novým prístupom k hitom najslávnejšej metalovej kapely, ktorú svet spoznal. A čo viac - APOCALYPTICA vytvorila svoj vlastný žáner a položila základy kariéry, ktorá trvá už dvadsať rokov s doteraz predanými milióny dosiek a vypredanými koncerty po celom svete.
V roku 2017 sa kapela vráti so špeciálnymi výročnými koncerty na oslavu dvadsiateho výročia PLAYS METALLICA BY FOUR CELLOS. Na Slovensku túto šou uvidíte 26. októbra v Incheba Expo aréne, Bratislava.

Vstupné/Entry:
Kat. Gold: 49,00 EUR
Kat. Silver: 44,00 EUR
Kat. B: 39,00 EUR
Kat. C: 34,00 EUR
Kat. D: 29,00 EUR


Zľavnené vstupné: Imobilní 29,00 EUR + Doprovod imob. ZDARMA. Jedna vstupenka platí pre imobilného + doprovod. (obmedzený počet)


Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Apocalyptica - 20 years of plays Metallica ...
Top