BABY na palube

BABY na palube

Dátum : 30. mája 2017
Miesto: LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava

Vstupenky

Utorok
30
Máj
19:00
BABY na palube

Popis podujatia

Miesto konania: Loď - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Cena/Price: 9,- €

Popis/Description:

Komédia s O. Belešovou a Z. Martinkovou - divadelná takmer reality, ale určite show.

Smrteľne veselé svedectvo o tom, že aj materská na pieskovisku môže byť vzrušujúca a zaujímavá. Dve skvelé herečky hrajú štyri super baby a na týchto mamičkovských a iných histo(e)rkách z pieskoviska sa zasmejete a zarehocete.

Scenár: Miša Štefankovičová, Oľga Belešová, Zuzana Martinková
Dramaturgicko-režijná spolupráca: Darina Abrahámová
Hudobná dramaturgia: Ivan Marton
Fotografie: Alan Hyža
Grafický dizajn: Eva Odrášková

Hrajú: Oľga Belešová (ako Monika Čičváková a Ingrid Bergerová), Zuzana Martinková (ako Alica Makovníková Löwi a Blanka Vykysalá)

Predstavenie je prístupné od 16 rokov.

Ticketportal nezodpovedá za zmenu účinkujúcich. Zmena programu vyhradená.

Galéria

picture BABY na palube
picture BABY na palube
picture BABY na palube
picture BABY na palube

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - BABY na palube - 19.4.2017 o 19:00 hod.

Predstavenie BABY na palube, ktoré sa malo konať dňa 19.4.2017 o 19:00 hod. v LOĎ - Divadlo v podpalubí, je ZMENENÉ! Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 30.5.2017 o 19:00 hod. v pôvodnom mieste konania.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 25.4.2017!
Prípadne si dohodnúť iné predstavenie z repertoáru divadla na tel.čísle 0903 449 650.


Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné najneskôr do 25.4.2017 doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí najneskôr do 25.4.2017 nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


; Top