BHD 2017 / Hlas afrických mučeníkov

BHD 2017 / Hlas afrických mučeníkov

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

BHD 2017 | BHD TALKS | DISKUSIA

Hostia: Petr Jašek


BHD popis Bratislavské Hanusove dni (BHD) prinášajú na Slovensko nový formát festivalu. Ide o jedinečný mestský akademický festival, ktorý predstavuje širokej verejnosti, no najmä mladým, kritický pohľad na súčasnú kresťanskú kultúru. Nejde o nudné a nezrozumiteľné prednášky. V programe festivalu sa odráža rôznorodosť tém a formátov – diskusií, workshopov, kultúrnych podujatí…

Vstupné: Študentom, mladým pracujúcim, ale aj všetkým ostatným ponúka intelektuálny zážitok, ochutnanie bohatstva kresťanského myslenia, radosť z hľadania pravdy a spoločného nachádzania odpovedí.
Festival sa snaží priniesť témy, ktoré reagujú na výzvy dneška. Jeho témy vyvolávajú diskusiu a sú rovnako pútavé pre veriacich a hľadajúcich. Majú tiež ambíciu riešiť konkrétne problémy, pristupovať k jednotlivým oblastiam odvážne, no zároveň s pochopením a úctou.

Program festivalu, spíkrov, hlavne miesto i presné časy nájdete tu: http://www.hanusovedni.sk/ alebo na našej FB stránke https://www.facebook.com/BratislavskeHanusoveDni/

(väčšina aktivít sa bude konať v Divadlo Malá scéna STU - Dostojevského rad 7, Bratislava alebo v UPeCe, Staré grunty 36)
Vstupné: 3 € / 2 €

, BHD 2017 / Hlas afrických mučeníkov / prednáška (Kurzy / Prednášky)

Na mape

Top