BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU

BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Miesto konania/Place of event: Bratislava

Popis/Description: 

Voľný pád, bezváhový stav a totálne vyvetraná hlava. Neseď doma a vyskúšaj si dobrodružstvo pri skoku zo 60 m vysokej plošiny žeriavu. Vhrni sa do neznáma a zresetuj celého človeka. Žalúdok budeš mať až v krku! 

Čo ponúka Bungee jumping zo žeriavu?

Počiatky má bungee jumping medzi domorodými kmeňmi na súostroví Vanuatu v južnom Pacifiku, odkiaľ sa plavil do celého sveta. Zatiaľ čo domorodci skákali niekde v sebaobrane, inde v rámci skúšky dospelosti, tak vo vyspelejším krajinách sveta sa bungee skáče kvôli zvýšeniu adrenalínu či odbúraniu stresu. Bungee jumping postaví Tvoj svet hore nohami, rozkolíše všetko statické a pohrá sa s tebou ako vietor s pierkom v nádhernej krajine. 

Ako prebieha Bungee jumping?

Po úvodnom zoznámení s priebehom skoku prichádza na rad bezpečnosť. Bungee jumping možno tak nevyzerá, ale ide skutočne o bezpečný šport. Pri zoskoku si istený na viacerých častiach tela, pružné gumové lano, na ktorom sa skáče, má presne vypočítanú dĺžku a všetko má pod kontrolou certifikovaný inštruktor. Poď si skočiť do neznáma, zo 60-tich metrov a objav nové rozmery zábavy!

Zážitok je možné absolvovať len v uvedených termínoch:

Bratislava: 05.06.2016 a 29.08.2016

Zážitok odporúčame rezervovať ihneď po zakúpení, kapacita je obmedzená.

Galéria

picture BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU
picture BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU
picture BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU
picture BUNGEE JUMPING ZO ŽERIAVU

Na mape

Top