Cirkus LamPamTanTalóne

Cirkus LamPamTanTalóne

Dátum : 31. mája 2018
Miesto: Štúdio L + S, Nám. 1. Mája 5, Bratislava

Vstupenky

Štvrtok
31
Máj 2018
10:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Ešte sa nepredáva, skúste neskôr.
Cirkus LamPamTanTalóne

Popis podujatia

Divadlo LUDUS hrá v Štúdiu L+S

KLAUNIÁDA PRE DETI

Cirkus LamPamTantalóne je príbeh o posledných troch klaunoch na svete, ktorí nemajú svoj cirkus a ani svoje publikum. Volajú sa Lampalóne, Pampalóne a Tantalóne. Putujú po svete a hľadajú svoje publikum a miesto kde postavia cirkus. Všade kam prídu však vládne Kráľovná Nuda a má moc na každým obyvateľom zeme. Len tí, čo sú tvoriví, dostanú sa z jej chápadiel. Tantalóne je najviac zasiahnutý touto chorobou a tak sa Pampalóne a Lampalóne rozhodnú svojho kamaráta – klauna vyliečiť. Putujú za vševedom Dendalónem, aby im poradil, čo majú robiť. Prechádzajú cez Oceán bielej čokolády, ocitnú sa v bruchu veľryby, pomôžu spiacim rytierom, zablúdia na púšti Kráľovnej inšpirácie, stretnú a povzbudia Kráľa žobrákov, rozosmejú obyvateľov Hampalónie až nakoniec stretnú vševeda Dendalóneho...

Cirkus Cirkus LamPamTantalóne je podobenstvo o svete, v ktorom vládne Kráľovná Nuda rôznymi rafinovanými spôsobmi, a o tom, ako tento svet svojou tvorivosťou môžeme zachrániť.

Scenár a réžia: Kamil Žiška
Dramaturgia: Peter Janků 
Scénografia: Šimon Mišurda
Kostýmy: „Peter Janku 
Účinkujú: Michal Rovňák, Radomír Milič, Martin Kollár
Svetelný design: Peter Stranský 
Hudba: Kamil Žiška  Technická spolupráca: Eduard Mikuš a Barbora Jantáková

Vek +5 rokov
Čas 60 min.

Galéria

picture Cirkus LamPamTanTalóne
picture Cirkus LamPamTanTalóne
picture Cirkus LamPamTanTalóne
picture Cirkus LamPamTanTalóne

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Cirkus LamPamTanTalóne - 3.12.2017 o 10:00 hod.

Predstavenie Cirkus LamPamTanTalóne, ktoré sa malo konať dňa 3.12.2017 o 10:00 hod. v Štúdio L + S, Nám. 1. Mája 5, Bratislava, je z technických príčin ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top