Cirkus MEDRANO

Cirkus MEDRANO

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

04.10. - 05.11.
Bratislava-Ružinov, ul. Ružinovská oproti jazeru

Tribúna:15,-€ , dieťa do 10 rokov 10,-€
Zadné lavičky:12,-€ , dieťa do 10 rokov 8,-€

Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Dieťa do 2 rokov zadarmo!
OKREM LIMITOVANÝCH SÉRIÍ (pri takýchto predstaveniach nieje možné uplatniť zľavu)
Zľavnené vstupenky je možné zakúpiť iba na predajných miestach Ticketportal. Zľavy nieje možné použiť pri predaji HOMEticket alebo platbe cez internet.

PO ÚSPECHU DOSIAHNUTOM NA PREDCHÁDZAJÚCOM TURNÉ PO SLOVENSKU SA CIRKUS MEDRANO VRACIA S NOVÝM PREDSTAVENÍM ´NEZABUDNUTEĽNÝ 2012´. PREDSTAVÍ SA VÁM S NIEKOĽKÝMI ČÍSLAMI S KTORÝMI SA MU PODARILO ZÍSKAŤ OCENENIE, DVOCH ZLATÝCH KLAUNOV, NA CIRKUSOVOM FESTIVALE V MONTE CARLE.
PREDSTAVENIE NEZABUDNUTEĽNÝ  SA NESIE V DUCHU TRADÍCIÍ TALIANSKEHO CIRKUSU S ÚŽASNÝMI AKROBATICKÝMI ČÍSLAMI A ŽONGLÉRMI.  ALE PREDSTAVIA SA HLAVNE AJ ZVIERATÁ, NAŠE PRAVÉ HVIEZDY, KONE, SLONY, ŽIRAFY, TIGRE, KENGURA A ŤAVY, AKO AJ PLAZY V ÚŽASNEJ SHOW "INDIANA JONES". O VÝBORNÚ ZÁBAVU SA POSTARAJÚ NAŠI DVAJA VÝNIMOČNÍ KLAUNI. ELEGANZIA A PRÍJEMNÁ ATMOSFÉRA PRISPELI K TOMU, ŽE MEDRANO SA RADÍ MEDZI NAJDÔLEŽITEJŠIE SVETOVÉ CIRKUSY. NEZABUDNUTEĽNÝ 2012  JE PREDSTAVENIE, KTORÉ VŠETCI MUSIA VIDIEŤ. ÚPLNE NOVÉ PREDSTAVENIE, KTORÉ BOLO ZOSTAVENÉ EXKLUZÍVNE PRE TURNÉ PO SLOVENSKU.

Na mape

Top