Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 24

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 24

Dátum : 10. apríla 2018
Miesto: Gorila.sk Urban Space, Námestie SNP 30, Bratislava

Vstupenky

Utorok
10
Apr 2018
20:00
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 24

Popis podujatia

Dámy a páni, vaša aj naša obľúbená talkskow F(l)óór pokračuje 24. vydaním. Opäť sa do sedačky oproti moderátorovi Mišovi Szatmarymu posadia ľudia, ktorí to skutočne niekam dotiahli a mnoho toho dokázali. Pozrime sa na hviezdne obsadenie aprílového F(l)óóru:

Vladimír Cupaník: šéf súkromnej pôrodnice Sanatórium Koch v Bratislave. Počas svojej praxe bol na stážach v USA aj v Nemecku. Keďže odrodil stovky detí, možno bola jeho tvár prvá, ktorú ste v živote videli.

Vica Kerekes: Slovenská herečka maďarského pôvodu, ktorá robí kariéru hneď v troch štátoch naraz. Patrí medzi najvyhľadávanejšie persóny internetu u nás.

Selassie: Tento ešte stále veľmi mladý chalan patrí k najúspešnejším slovenským youtuberom. Jeho kanál odoberá takmer 600 tisíc ľudí. Dokáže zaujať mladých aj starších. Svoj vplyv využil aj na konanie záslužných vecí.

Robo Papp: spevák, skladateľ a muzikant, jeho hit Give it patrí medzi najlepšie slovenské skladby vôbec. Tak tvrdí moderátor F(l)óóru Michael Szatmary.

Peter "Šarkan" Novák: Šarkana pozná každý ako speváka kapely Žena z lesoparku, či moderátora. Pred nedávnom sa však vrhol na stand up comedy. V podstate každé jeho vystúpenie je zatiaľ premiérou, ale velice vydarenou.

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 24

Na mape

Top