Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 26

Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 26

Dátum: 2. októbra. 2018
Miesto: Luna Bar, Bratislava

Vstupenky

Utorok
2
Okt 2018
20:00
Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 26

Popis podujatia

Po letných prázdninách sme tu opäť. Naša talkshow začína štvrtú sezónu. Niekto by povedal, že dozrieva ako víno, no my máme vždy rovnakú trému a radosť, ako pred tou prvou. Niečo sa však predsa len zmenilo. Po troch rokoch sme nútení zmeniť miesto. Gorila.sk Urban space prechádza rekonštrukciou a nový podnik už neposkytne priestor na podujatia podobného typu. Floor sa teda presúva do Luna Baru pod bývalým hotelom Kyjev. Veríme, že sa vám tam bude páčiť ešte viac. Ale teraz k veci. Na koho sa môžete 2. októbra tešiť?

Lujza Garajová Schrameková - herečka, komička, speváčka, mama dvoch detí, ktorá si to z Radošincov a stand up comedy pódií nemierila rovno do úspešných seriálov a najnovšie prijala moderovačku v jojkárskej šou ČSMT

Peter Lipa - náš najznámejší jazzový spevák. Na scéne je už viac ako 50 rokov a za ten čas si získal srdcia malých aj veľkých fanúšikov jazzu, blues a folku. Je tiež organizátor slávnych Bratislavských jazzových dní.

Matej Tóth - kto by nepoznal najrýchlejšieho slovenského chodca v dejinách. Je olympijský víťaz, majster sveta. Má však za sebou aj nepríjemné starosti, z ktorých tiež vyšiel, ako víťaz. Legendy vravia, že chodiť začal už v dvoch mesiacoch.

Zuzana Mikulcová - mladá a veľmi talentovaná speváčka a skladateľka, ktorá súťažila v Hlase Československa, no zistila, že dokáže byť aj sama. Dnes patrí medzi výrazné umelkyne, ktoré dokážu robiť veľa muziky len s ukulele alebo klavírom.

Samo Trnka - scenárista, dramaturg, kreativec, no aj vedátor Karol zo šou Dobre vedieť. Je však aj otcom úspešnej stand up scény Pančlajn.

Začiatok šou je o 20.00 hod, sedenie je voľné, tak príďte včas, lebo dotknúť sa nôh majstra sveta nemôžete kedykoľvek. A pozor, vidíme sa v Luna Bare pod Kyjevom.

viac informácií : FLOOR - Comedy Talkshow Vol. 26

Galéria

picture Comedy talk show F(L)ÓÓR vol. 26

Na mape

Top