DESMOD

DESMOD

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

V rámci 7. ročníka Festivalu umenia a dizajnu Banská Bystrica – FUBABY 2018 odohrá koncert slovenská rocková skupina DESMOD v termíne 24. júna 2018 na Amfiteátri v Banskej Bystrici na rodinnom dni HURÁ PRÁZDNINY. Príď a zaži skvelý celodenný program plný zábavy a prekvapení – umenia, tvorivých dielní, skvelých koncertov a zažiješ aj adrenalín. Príď sa zabaviť a zaži jedinečný a veľkolepý začiatok LETA 2018 – FUBABY2018 – HURÁ PRÁZDNINY!!!

Program Amfiteáter: (v cene lístka DESMOD)- celodenný VSTUP
10 00h sprievodné festivalové aktivity – MESTKÝ PARK - výstavy, workshopy, predajné stánky, adrenalínové aktivity, aktivity pre deti, tanečné workshopy, ukážky rezbárstva, maliarske workshopy, ukážky techniky – polícia, hasiči, športové aktivity, maľovanie na tvár
- Vystúpenia SONYTA MUSIC
- hudobné vystúpenie skupiny Ľudové mladistvá
- hudobné vystúpenie DUCHOŇOVCI
- hudobné vystúpenie SEMATAM
- hudobné vystúpenie Robo Patejdl band 
18 00h – hudobné vystúpenie skupiny DESMOD

Každý kto si zakúpi lístok je automaticky zaradený do súťaže o exkluzívne ceny.
Festival umenia a dizajnu Banská Bystrica FUBABY je populárne európske umelecké podujatie pod holým nebom so šesťročnou tradíciou. Poskytuje spoločný priestor pre tvorcov, interpretov aj fanúšikov súčasného a tradičného umenia. FUBABY už po siedmykrát prinesie do Banskej Bystrice výtvarnú, hudobnú aj audiovizuálnu tvorbu v termíne od 18. júna do 24. júna 2018.

Zľavy pre študentov, dôchodcov a ZŤP možno uplatniť v nákupnom košíku. 

POZOR!!! Vstupenky za cenu 15 eur je možné zakúpiť do 18.06.2018.
Cena vstupeniek na mieste 17eur.

 

Na mape

Top