Daniel Hůlka & Profesoři

Daniel Hůlka & Profesoři

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Muzikálový gróf Dracula, operný Don Giovanni a ikona českej pop-music Daniel Hůlka v minulom roku oslávil 25 rokov pôsobenia na hudobnej scéne. Aj v tomto roku má Daniel dôvod oslavovať - koncerty v Českej aj Slovenskej republike sa totiž budú niesť v duchu osláv jeho významného životného jubilea.

Koncert v bratislavskom Divadle Aréna bude už tradične rozdelený na tri časti (klasickú, muzikálovú a pesničkovú), ktoré reprezentujú široký záber jedného z popredných českých interpretov. Novinkou pre Danielových dlhoročných fanúšikov a fanúšičky bude nový tvorivý tím, ktorý na koncerte vystúpi spoločne s ním, na Slovensku vôbec po prvýkrát.

Malú kapelu "Profesoři a ja, Daniel Hůlka" tvoria talentovaní hudobníci Jiří Březík, Veronika Savincová a Aleš Háva, ktorí Danielov spev sprevádzajú hrou na najrôznejšie hudobné nástroje. Počas koncertu budú diváci prekvapení predovšetkým tým, že sa toto hudobné zoskupenie postupne celé rozospieva a známe piesne uvedie v úplne nových hudobných aranžmánoch.

1 hod. 30 min. BEZ PRESTÁVKY

Hrajú
SPEV DANIEL HŮLKA
SPEV, AKUSTICKÁ GITARA, CAJON JIŘÍ BŘEZÍK
SPEV, PERKUSIE, CAJON VERONIKA SAVINCOVÁ
SPEV, KLÁVESY, CAJON ALEŠ HÁVA

Na mape

Top