Diamond WOMAN

Diamond WOMAN

Dátum : 14. mája 2017
Miesto: AULA spoločenské centrum, Košice

Vstupenky

Nedeľa
14
Máj
14:00
Diamond WOMAN

Popis podujatia

Dátum a miesto konania/Date and place of event: 14.5.2017 o 14:00 hod., AULA spoločenské centrum, Hlavná 68 - Košice

Popis/Description: 

Objav svoju jedinečnosť a ostaň pritom presne taká aká si!
Darujte si pár hodín iba pre seba a príďte s nami odhaliť tajomstvo krásy a večnej mladosti. My všetky sme ženy, no každá z nás je iná, jedinečná. Chceme byť krásne a výnimočné, vždy a všade. A pritom ostať také, ako sme boli stvorené. Ostať sami sebou. A to je téma nedelnajšieho posedenia s 3 skvelými ženami, ktoré nám odovzdajú svoje know-how ako jesť do štíhlosti a mať prirodzene krásnu postavu, ako vyzerať krásne a ušiť si svoj vlastný štýl na mieru a mnoho ďalších skvelých rád. Naučme sa spolu ako byť neodolateľné a cítiť sa v každej situácií výborne!

Antónia Mačingová vytvorila jedinečný a zároveň veľmi jednoduchý spôsob stravovania, vďaka ktorému budete štíhle a krásne. Zdravému stravovaniu sa venuje už vyše 20 rokov a pomohla už tisíckam žien a mužov. Nie je to žiadna diéta, je to životný štýl. Tvrdí, že ak máš jasno v hlave, máš poriadok na tanieri a výsledkom bude dlhotrvajúce zdravie, vitalita, krása a samozrejme vaša spokojnosť. Či už sa jedná o pokles telesnej hmotnosti alebo hladiny cukru, odstránenie kožných problémov, vysokého cholesterolu a mnohých ďalších problémov, Antónia Mačingová má overené skúsenosti, ako sa môžete uzdraviť vďaka zdravej strave.

Marcela Špalková tvrdí, že každá žena by mala byť spokojná, sebavedomá a krásna. Aj preto ako Štýl Mejkerka radí ženám, ako si nájsť svoj jedinečný štýl. Každá žena je iná a preto ku každej žene pristupuje individuálne. Dozvieš sa aké farby, strihy a doplnky sa k tebe najlepšie hodia. Aj ako ušetriť čas a peniaze, pri výbere oblečenia a aj pri nakupovaní. Vytvor si vďaka nej svoj vlastný jedinečný štýl!

Adriana Zbojek podniká od 18-tich rokov a buduje svoju vlastnú spoločnosť po celom Slovensku. Pôsobí v oblasti zdravia, pretože na vlastnej koži pocítila silu komplexnej očisty svojho tela a zbavila sa dlhoročnej kožnej choroby. Súčasťou jej práce je aj motivanie žien a odovzdávanie informácií a skúsenosti, ako si vybudovať vlastné podnikanie, hoci aj popri zamestaní, materskej dovolenke, či na plný úväzok.

Odhaľme spoločne kúzlo nášho stvorenia a staňte sa ženou, akou ste vždy chceli byť!

Súčasťou akcie je aj TOMBOLA, preto vás prosím, aby ste si dané zakúpené lístky vytlačili a priniesli si ich so sebou. V cene vstupenky je aj prípitok a džbán vody.


Zľavy a vstupenky pre deti/Discounts, and tickets for children: Bez zľavy.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou služby HomeTicket - doma vytlačenej vstupenky.

Galéria

picture Diamond WOMAN
picture Diamond WOMAN
picture Diamond WOMAN

Na mape

; Top