EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018

EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Agentúra Black Jacket Agency prináša na rok 2018 nový tanečný festival do Košíc.

Celkovo sa na 3 pódiach predstaví viac ako 30 djs z toho 13 zahraničných hostí!!!

Na main stage, ktorá bude situovaná do veľkého cirkusového šapitó prijalo pozvanie hneď niekoľko svetovo zvučných mien.
Viac sa dozvieš v riadkoch nižšie.

Ako názov festivalu napovedá nebude chýbať ani EDM stage. Tomuto pódiu sa potešia vyznávači štýlov ako je napríklad futurehouse, basshouse, electro house či bigroom.
Taktiež nebudú chýbať zahraniční hostia ako napríklad rezident MAGNETIC FESTIVALU Mr. John Culter či ukrajinská kráska Djane Rita!

Pool Deep & Tech house stage priamo pri dvoch bazénoch!!!
Láka ťa zažiť tú pravú bazénovú párty ako z aftermovies Zrce či Ibizi? Tento rok si teda prídeš na svoje a to priamo na kúpalisku Ryba v Košiciach!
Cocktailové bary nebudú samozrejme chýbať a o tvoje letné chúťky sa postarajú naši priatelia z Cafe & Bar City Košice.

Samozrejme nebudú chýbať špeciálne efekty, vodné a iné atrakcie, masívny sound, obrovský svetelný park a mnoho mnoho ďalšieho!!!

Viac info sa dozvieš keď nezabudneš sledovať udalosť.

Lineup

Main Trance Stage

Alex M. O. R. P. H. /Ger., Ronski Speed/Ger.,Nifra/Sk.,Thomas Coastline/Cz.,Michael Burian/Cz.,Martin Gredner/Cz.,Shato & Paul Rockseek/Sk&Cz.,Tom Roman/Sk. & Contest Winners

Black Jacket EDM stage

Djane Rita/Ukr.,John Culter/Cz.,Denis Weisz/Cz.,NOWiS/Cz., Wavehookers/Cz.,SunBeam/Cz., Marco/Sk.,Glenn Overdrive/Sk.,Tommy Rey/Sk. & Contest Winners

Pool Deep & Tech House stage

Orbith/CZ.,Jesper/Cz.,Donna Bucks/Sk.,Dj A-Z Best/Sk.,Maroš Moravčík/Sk.,Pettersen/Sk.,Paul Threy/Sk.,Wallky/Sk.,Exhibeatz/Sk., Sofi F/Sk.

Galéria

picture EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018 - 27.7.2018 o 14:00 hod.

Predstavenie EDM OPEN AIR FESTIVAL 2018, ktoré sa malo konať dňa 27.7.2018 o 14:00 hod. v Kúpalisko Ryba - Anička, Košice, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top