Eddie Izzard - force majeure / Bratislava

Eddie Izzard - force majeure / Bratislava

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 25.3.2017 o 20:00hod.
Miesto konania/Place of event: ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1, Bratislava

Popis/Description:

Eddie Izzard, označovaný za jedného z najznámejších a najrešpektovanejších komikov, po prvýkrát prichádza do Bratislavy! John Cleese z Monty Pythons ho nazval "Zblúdilým Pytónom". Eddieho humor totiž ocenia všetci milovníci "Pytónov". Tento muž-zabávač a skvelý imitátor dokáže majstrovsky rozprávať o “hovadinách” v umeleckej forme. Britský herec známy z filmov, televízie i divadla navštívi v marci naše hlavné mesto. Jeho umenie poznáme napríklad z filmov Dannyho jedenástka, V tieni upíra, Valkýra, Superhrdinovia či Zamatová extáza.

Eddie Izzard predstaví svoju comedy show Force Majeure už 25. marca v Istropolise. Show prebehne v anglickom jazyku bez tlmočníka.

Takmer tri roky po odštartovaní cesty okolo zemegule sa komik, herec, maratónsky bežec a eurofil Eddie Izzard chystá zrealizovať svoj neoficiálny rekord - vystúpiť so svojou show vo viac ako 28 štátoch sveta (a troch jazykoch). Z Moskvy cez losangeleský Hollywood Bowl a zástavkami vo vypredanom londýnskom West Ende a 49 amerických štátoch mieri Eddie so svojou show Force Majeure do Európy. Ide o jeho najrozsiahlejšie turné a nám je cťou, že jedna zo zastávok bude u nás, na Slovensku

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

Na mape

Top