Electro Deluxe

Electro Deluxe

Dátum:
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Obľúbenú skupinu Electro Deluxe tvorí sedem najvyhľadávanejších francúzskych a amerických hudobníkov, ktorí patria k absolútnej špičke svojho žánru. Ich hudba je skvelou kombináciou soulu a funku.

V čele kapely stojí neprehliadnuteľný, charizmatický spevák James Copley. Ich tri posledné albumy sa vďaka žánrovému presahu dlho držali na hitparádových rebríčkoch.

Hudba Electro Deluxe zaznieva tiež vo filmoch, televíznych produkciách, vrátane epizódy bývalého televízneho seriálu číslo jeden v USA – The Good Wife.

V súčasnosti dobýva kapela všetky významné svetové koncertné pódiá. Vystupuje v celej Evrope, v Číne, Indii, Kanade, Mexiku, Turecku, hviezdi na najprestížnejších jazzových festivaloch. V neposlednom rade boli ocenení francúzskym ekvivalentom Grammy, Victoire de la Musique, za rok 2017!

V Ateliéri Babylon ich môžete zažiť 21.novembra, nenechajte si to ujsť!

Ceny
Balkon- sedenie 29€
Plocha – 20€Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - Electro Deluxe - 21.11.2018 o 20:00 hod.

Predstavenie Electro Deluxe, ktoré sa malo konať dňa 21.11.2018 o 20:00 hod. v Ateliér Babylon, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Central, Metodova 6, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 5, 810 08 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top