FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017

FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 03.05.2017 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Bratislava- Randal Club

Dátum/Date: 04.05.2017 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Banská Bystrica - Urban Spot

Dátum/Date: 05.05.2017 o 19:00hod.
Miesto konania/Place of event: Košice - Collosseum

Popis/Description:

Králi symfonického deathmetalu na svojom turné k albumu KING aj u nás

Zľavy/Discountsn: bez nároku na zľavu

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017 - 3.5.,4.5.,5.5. 2017 o 19:00 hod.

Predstavenie FLESHGOD APOCALYPSE Tour 2017, ktoré sa malo konať dňa 3.5.,4.5.,5.5. 2017 o 19:00 hod. v Randal Club Bratislava,Urban Spot Banská Bystrica,Collosseum Club Košice, je ZRUŠENÉ!

Oznam organizátora: Kvôli vzniknutým starostiam a rýchlemu riešeniu a nahradeniu tejto nepríjemnosti sme akčne našli náhradný termín pre Fleshgod Apocalypse. Na Slovensku sa v plnej sile objavia 17.8.2017 a v deň ich hrania ešte zahrajú aj legendárni Overkill, Steve Harris British Lion, domáci Horkýže Slíže, Alkehol z Čiech a kapela ktorú vítame na MTF prvýkrát od roku 2003 – FIREWIND !!! Čo sa týka fanúšikov, nebudú ukrátení ani o svoje financie, pretože so vstupenkou na Fleshgod Apocalypse a v prípade, že nevrátia vstupné v mieste zakúpenia, môžu ísť na prvý deň festivalu More//Than//Fest s touto vstupenkou!

Klienti ktorým nevyhovuje zúčastniť sa festivalu More//Than//Fest môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. na pobočke Ticketportal Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, Bratislava.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom internetu, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:
pri platbe formou CARDPAY (platba kartou) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená,
pri platbe formou internet banking (napr.: SporoPay, ČSOBpay, TatraPay , ePlatby VÚB, ...) - mailovou formou/mailom na adrese reklamacie@ticketportal.sk. K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. V prípade že boli vstupenky doručené poštou je nutné ich zaslanie na adresu Ticketportal SK s.r.o., P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Tak isto prosíme aj o doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum, číslo účtu platcu a prijímateľa finančných prostriedkov. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top