Fats Jazz Band v Kursalone

Fats Jazz Band v Kursalone

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 13.08.2017 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: Kursalon Trenčianske Teplice


Koncert najúspešnejšieho štýlového orchestera posledných rokov, ktorý oživuje tradíciu hot jazzu a swingu 20-tych až 40-tych rokov minulého storočia.
Fats Jazz Band je autentický; v ich repertoári nájdete iba originálne aranžmány tých najlepších amerických šlágrov zlatej éry jazzu presne tak, ako ich na platne nahrali jazzové legendy, ale aj slovenské tangá a foxtroty či české ‘swingovky’.
Zrekonštruované dobové hudobné nástroje, štýlové oblečenie a celkový prejav orchestra sú v úplnej zhode s obdobím, ktoré predstavujú.
Fats Jazz Band tvorí sedem špičkových hudobníkov a dvaja šarmantní speváci. Pravidelne účinkujú v Česku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Chorvátsku či Taliansku. 

Koncert je súčasťou Hudobného leta Trenčianske Teplice (www.hudobneleto.sk). Na podujatie Hudobné leto je možné zakúpiť si permanentku na 10 predstavení v hodnote 99 EUR. Permanentky sú predajné v reštaurácii Kursalon Trenčianske Teplice.

Dĺžka podujatia: 90 min.

Cena vstupenky:
- Voľné sedenie 15 EUR
- VIP Box 4-miestny 100 EUR/4 osoby (s občerstvením)
- VIP sedenie v boxoch s miestenkou 25 EUR/osoba (sedenie v 6-miestnych boxoch s občerstvením)

Zvýhodnené vstupné pre ZŤP, dôchodcov a rezidentov Trenčianskych Teplíc je možné zakúpiť len v Infocentre KH PAX a Turisticko-informačnej kancelárii Trenčianske Teplice.

Vstupenky na podujatie si môžete zakúpiť len prostredníctvom internetu vo forme služby HOMEticket - doma vytlačených vstupeniek.

Na mape

Top