Fernando Saunders v klube Bombura v Brezne

Fernando Saunders v klube Bombura v Brezne

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 15.07.2017 o 20.00 h
Miesto konania/Place of event: BOMBURA klub, Nám. M. R. Štefánika 16, Brezno

Popis/Description:   

Americký basgitarista a spevák – Fernando Saunders – dlhoročný basgitarista slávneho Lou Reeda, spoluhráč Jeffa Becka, Jimmy Page či Erica Claptona!
Fernando má za sebou 11 radových dosiek s Lou Reedom (z rokov 1982-2008). Prvý sólový album „Cashmere Dreams“ vyšiel v roku 1989, nasledovalo „The Spin“ (1993). „I Will Break Your Fall“ – tretí sólový album – bolo v Nemecku a vo Švajčiarsku v TOP 10, v USA a v Kanade sa potom umiestnilo v rebríčku TOP 40! V roku 2011 vydal štvrtý sólový album s názvom „Plant a Seed“, na ktoré sa okrem iného podieľal aj člen skupiny Čechomor Karel Holas. O dva roky neskôr (2013) potom vyšlo uznávanej album „Happiness“ (hostia Lou Reed, Suzanna Vega, Jan Hammer). Podieľal sa tiež na albume „Srdcebeat“ (2015) českej populárnej kapely Kryštof.

Spolupráca: Lou Reed, Steve Winwood, Eric Clapton, Luciano Pavarotti, Jeff Beck, Jimmy Page, Kip HANRAHAN, Larry Young, Heart, Pat Benatar, John McLaughlin, Marianne Faithfull, Slash, Hamilton Bohannon, Ron Lane, Joe Cocker, Ronnie Wood , Charlie Watts, Bill Wyman, …


Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Na mape

Top