FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)

FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)

Dátum : 26.7. - 29.7.2018
Miesto: Rybníky - FARMA RYBY, Opatovce (Okres Trenčín)

Vstupenky

Štvrtok
26
Júl 2018
15:00

EŠTE SA NEPREDÁVA

Ešte sa nepredáva, skúste neskôr.
FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)
26.7. - 29.7.2018

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.7. - 29.7.2018
Miesto konania/Place of event: Rybníky - FARMA RYBY, obec Opatovce (Okres Trenčín)


FestDobréRybníky (exFestDobréBohunice) v roku 2018 privítajú aj už zabookované kapely a interpretov ako: BUTY, WABI DANĚK, ALLAN MIKUŠEK, JAROSLAV SAMSON LENK, PETER JANKU, COP, BOBOVA DIÉTA, NEZNÁMI, ROMAN HORKÝ (KAMELOT), WOLFSHEART ft. ROBERT HORAK (AT), JURAJ "ĎURI" HNILICA, POUTNÍCI, KATEA, DIVOZEL, ĽUBO KONEČNÝ, PEPA NOS, KRÁĽOVÁ a KOMPAS, KALUMET, ROBO HULEJ ... ďalších interpretov budeme postupne pridávať. Nebudú chýbať ani remeselné trhy, workshopy, prednášky, rozhovory, súťaže a atrakcie.

ROZMIESTNENIE A ARCHITEKTÚRA FESTIVALU:
Hlavné pódium bude na lúke pri rybníku (podobne ako prvý rok po presťahovaní sa z Jaslovských Bohuníc). Malý stage bude pri gastro zóne, chill out zóna (prednášky, tvorivé dielne, workshopy, rozhovory, divadlo, zoznamka) bude pri ohnisku pri vstupe do autostanového mestečka. Pri Bufete Farma Ryby sa bude okrem večerného programu vo štvrtok diať i program počas hlavných festivalových dní. Bude tu možnosť predstaviť sa novým, či starším muzikantom na Open Mic Stage a vy ich budete môcť podporiť a posunúť do hlavného programu. Včas doplníme aj mapku pre bližšiu predstavu.

STANOVANIE NA LÚKE + STANOVANIE PRI AUTE, KARAVANY vo vyhradenom autostanovom mestečku s vlastným vjazdom:
STANOVANIE NA LÚKE, PARKING NA ASFALTOVOM PARKOVISKU, SPRCHY, WC, BAZÉN SÚ BEZPLATNÉ! Vstup do autostanového mestečka (možnosť stanovania pri aute za poplatok) bude len s vopred zakúpeným parkovacím lístkom so samostatným vjazdom. V priestoroch autostanového mestečka je zakázané používať vlastné grily a je z kapacitných, technických a bezpečnostných dôvodov bez prístupu elektriky. Vynasnažíme sa, aby ste mali v areáli možnosť dobiť si mobilné telefóny.
Z "autostanového" mestečka sa dostanete hlavným vstupom od detského mestečka ako aj vyznačenou uličkou pri WC a sprchách aby ste nemuseli chodiť naokolo.
Parking na veľkom asfaltovom parkovisku je bezplatný, stanovanie na lúke pri hľadisku je bezplatné. V oboch stanových mestečkách prosíme dodržiavať nočný kľud od ukončenia hlavnej scény do 8:00. Buďte prosím tolerantní k ostatním a využite na jam session ostatné priestory než stanové mestečko. Priestoru je všade dosť. Jam session a hranie a spievanie je možné v gastrozóne, pri táboráku, alebo v altánku pri bufete Farma Ryby. Na mieste bude aj vyhradené miesto pre stanovanie rodín s ďeťmi.
Cena za sprchy, bazén i toalety je zohľadnená už v cene permanentky a nebude účtovaná zvlášť.


V rybníkoch je prísny zákaz kúpania a to z hľadiska hygienického i bezpečnostného. Ak chcete používať vlastné lode - jedine s plávacími vestami a bez motora. Na mieste pôsobí hasičská hliadka so záchranným člnom a žiadame dodržiavať jej pokyny.
Festival je dogfriendly a horsesfriendly avšak žiadame, aby ste mali svojich miláčikov na vôdzke a prípadné exkrementy si po nich zbierali. Nedopustili tiež aby značkovali stany, či príslušenstvo festivalu (ako ohrady, ploty, banery, či reproduktory.)

Deti do 140 cm, ZŤP - bezplatne (Doprovod ZŤP platí plné vstupné.)
Dogfriendly (psík na vôdzke).
Parkovanie na priľahlom asfaltovom parkovisku je bezplatné, stanovanie na lúke je bezplatné.

Limitované edície vstupeniek s privilégiami v autostanovom mestečku:

suma vstupeniek je platná do 24.12.2017 (následne sa bude zvyšovať súbežne so sumou permanentky). Vjazd do autostanového mestečka bude možný len z vopred zakúpenou vstupenkou na parking a bude možný len z označeného bočného vchodu. Vjazd možný vo štvrtok od 9:00 do 20:00 a piatok od 9:00 do 18:00. Výjazd z autostanového mestečka bude možný pre autá a karavany od 11:00.

Festivalová permanentka + auto v areáli + stanovanie pri aute vo vyhradenom autostanovom mestečku s bočným vchodom bez prístupu elektriny: 20 Eur

Festivalová permanentka + karavan v areáli vo vyhradenom autostanovom mestečku s bočným vchodom bez prístupu elektriny:
24 Eur

Festivalová permanentka + karavan v areáli vo vyhradenom autostanovom mestečku s bočným vchodom s prístupom elektriny:
34 Eur

V areáli je okrem bazéna prísny zákaz kúpania. Areál campu disponuje sprchami, pevnými WC ako i mobilnými toaletami. Tieto služby sú už zakomponované v cene vstupenky. Podujatiu sa účastník zúčastňuje na vlastné nebezpečie. Brány podujatia sa otvárajú vo štvrtok o 9:00 a zatvárajú v nedeľu o 16:00. Parkovanie na priľahlom asfaltovom parkovisku je bezplatné. Stanovanie v stanovom mestečku na lúke je bezplatné. Limitované priestory autostanového mestečka pre karavany, či stanovanie pri aute sú možné len s vjazdom do piatku 18:00. Prosíme návštevníkov, aby si na festival neprinášali vlastný alkohol, či nealko a taktiež vlastnú stravu. Veľmi nám tým ubližujete a ničíte potenciál festivalu, aby sme mohli fungovať aj naďalej. Snažíme sa pre Vás každoročne zabezpečiť nielen veľké a rozmanité služby z oblasti kuchyne (vrátane vegetariánskej a vegánskej) a taktiež viac ako 5 druhov piva rôznych značiek. Na podujatí budú aj doplnkové služby vrátane možnosti dobitia telefonu, úschovne liekov v chladničke, zoznamky, ....

Podujatie FestDobréRybníky je pokračovateľom našeho podujatia FestDobréBohunice, ktoré sme organizovali 10 rokov v areáli amfiteátra v Jaslovských Bohuniciach, kde sme vytvorili tradíciu festivalu s festdobrým menom ale žiaľ nebolo nám umožnené pokračovať na tomto mieste. Preto sme v roku 2016 úspešne presťahovali podujatie FestDobréBohunice na prekrásne miesto - do areálov rybníkov Farma Ryby v katastri obce Opatovce v okrese Trenčín. Logicky sme FestDobréBohunice museli premenovať, avšak stále sme jediným vlastníkom a držiteľom registrovanej značky tohto podujatia. Dištancujeme sa od akéjkoľvek spojitosti s podujatím, ktoré sa účelne koná v Jaslovských Bohuniciach a údajne ťaží z princípov tradície, ktorú sme 10 rokov vytvárali z vlastných prostriedkov a nadšenia.

Galéria

picture FestDobréRybníky 2018 (exFestDobréBohunice)

Na mape

Top