Fragile Queen

FRAGILE koncerty
Fragile Queen

Dátum: 5. - 31. mája 2019
Miesto: Cífer, Banská Bystrica, Košice

Vstupenky

Nedeľa
5
Máj 2019
18:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Fragile Queen
Štvrtok
30
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Fragile Queen
Aula SZU, Banská Bystrica

Banská Bystrica

Piatok
31
Máj 2019
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
Fragile Queen

Popis podujatia

V období po dvoch mimoriadne úspešných a rozsiahlych česko-slovenských turné s legendárnym Richardom Müllerom FRAGILE prišla vďaka spolupráci s festivalom Viva Musica! s projektom „Fragile Queen“.

V netradičných aranžmánoch predstavíme nesmrteľné hity dnes už legendárnej kapely Queen: Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, We Will Rock You, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré doplní zvuk rockovej kapely v zostave: Martin Valihora, Juraj Griglák, Juraj Zaujec, Michal Bugala, Eugen Vizváry a Roland Kaník.

S myšlienkou prišiel Matej Drlička, riaditeľ festivalu, inšpirovaný našim úspechom s a cappellovou verziou skladby Bohemian Rhapsody.

O koncert bol veľký záujem a kvôli jeho vypredaniu v priebehu necelých troch hodín sa presunul zo Starej Tržnice do NTC. Koncert mal neuveriteľný úspech a tak sa skupina Fragile rozhodla podeliť s týmto nádherným projektom aj v iných mestách.Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek

Na stránkach spoločnosti Ticketportal si kupujete vždy originálne vstupenky na dané podujatie.

Spoločnosť Ticketportal nezaručuje pravosť vstupeniek zakúpených na sekundárnych portáloch predaja (napr. Viagogo), nemá s nimi nič spoločné a ani tento spôsob predaja nepodporuje.

Galéria

picture Fragile Queen

Na mape

Top