GRÓF Z LUXEMBURGU

GRÓF Z LUXEMBURGU

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 02.12.2016 o 19.00 h
Miesto konania/Place of event: AULA SZU, Bernolákova 8, Banská Bystrica 

Popis/Description:

Banskobystrické Mestské hudobné divadlo prináša na obľúbenú scénu – AULA SZU v Radvani – divadelnú inscenáciu slávnej klasickej operety Franza Lehára GRÓF Z LUXEMBURGU.

Diváci sa môžu tešiť na chrumkavú a vtipnú inscenáciu plnú skvelých speváckych i hereckých výkonov a vychutnať si populárne lehárovské melódie so hosťujúcim komorným orchestrom šarmantných dám – The Ladies Ensemble.

Dej veselej operety z roku 1909 zavedie divákov do karnevalového Paríža. V jeho virvare a dobrej nálade je hlavným aktérom zábavy Gróf z Luxemburgu, ktorého vrecká sú však prázdne a hýriť bez peňazí sa nedá. Vyrieši to zmluva o tajnom sobáši? Čo napokon zvíťazí v závoji operetných melódií? Peniaze, alebo láska?

Po úspešných a vypredaných predstaveniach operety na Novej scéne v Bratislave, Košiciach, Prešove, sa aj v Banskej Bystrici predstaví medzinárodné zoskupenie vynikajúcich sólistov v atraktívnom predstavení, oceňovanom odbornou kritikou rovnako ako divákmi. Nabite sa energiou zo skvelých výkonov sólistov špičkových slovenských a českých umeleckých telies

“Inscenačné dielo vyznieva ako súhra všetkých výrazových prostriedkov. Dynamika výstupov, zmien, dramatických akcentov primerane kooperujú a dramaticky vyznievajú v súznení so živou hudobnou zložkou.”

“Inscenácia Grófa z Luxemburgu ponúka skvelé javiskové dielo, ktoré mierou vrchovatou uspokojuje divácke požiadavky a nenechá ľahostajného ani otvoreného divadelného odborníka.”

Denník Postoj: Martin Timko


Dĺžka podujatia: 90 min bez prestávky

Osoby a obsadenie:
René, gróf z Luxemburgu: Pavol Oravec
Angelika: Blanka Jilková
Knieža Basil Basilsky: Igor Šimeg
Juliette: Lenka Jombíková / Marianna Gelenekyová
Brissard: Tomáš Dedič
Pani Kokossowa: Miroslava Marčeková
Právnik: Juraj Vodila

Autorský tím: Autor: Franz Lehár / Libreto a texty piesní podľa nemeckého originálu napísali: Peter Petiška a Tomáš Janovic / dramaturgia a úprava textu: Juraj Fotul /dirigent a hudobné naštudovanie: Daniel Simandl / choreografia: Martin Goga / kostýmy: Alica Skokanová / Réžia: Peter Weinciller

Vstupné/Entry: 13 €, 11 €
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Galéria

picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU
picture GRÓF Z LUXEMBURGU

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZRUŠENÉ - GRÓF Z LUXEMBURGU - 2.12.2016 o 19:00 hod.

Predstavenie GRÓF Z LUXEMBURGU, ktoré sa malo konať dňa 2.12.2016 o 19:00 hod. v Aule SZU, Banská Bystrica, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:
► osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
► mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
► poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu.

Ďalšie informácie na:
TLAČOVÉ SPRÁVY
ZMENY A ZRUŠENIA

Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top