Galaprogram „Naši-Vaši jubilanti“ Live

Galaprogram „Naši-Vaši jubilanti“ Live

Dátum :
Miesto:

Vstupenky

Popis podujatia

Dátum/Date: 26.11.2016 o 13:00hod.
Miesto konania/Place of event: Event House, Bytčická cesta 16, Žilina
Cena/Price:
Vstupenka na voľné sedenie: 11,-Eur
Vstupenka ku stolu: 21,-Eur

Popis/Description:
13:00 – 16:00 Galaprogram - Naši Vaši Jubilanti Live
Hudobná skupina Kortina,
Hudobno - zábavné duo Števo Hruštinec & Juro Chlebana,
Heligonkárka Vlasta Mudríková,
Moderujú moderátori rádia Frontinus

Rádio Frontinus oslavuje svoje 23. narodeniny a Vy pri tom nesmiete chýbať! Po prvýkrát v histórii Vám rádio Frontinus prináša galaprogram „Naši-Vaši Jubilanti“ Live, pri ktorom zažijete atmosféru relácie s 19 ročnou tradíciou po prvýkrát naživo. V rámci programu vystúpi obľúbený zabávač a spevák Števo Hruštinec, Populárna kapela jubilantskej relácie „Naši-Vaši jubilanti“, kapela Kortina, mladá, krásna talentovaná heligonkárka Vlasta Mudríková a moderátori rádia Frontinus, ktorí Vaše gratulácie prečítajú v rámci galaprogramu naživo. Samozrejme, že nesmie chýbať ani krájanie torty s 23 sviečkami.
Celý program festivalu bude zároveň prenášaný naživo do éteru rádia frontinus.
Tešíme sa na Vás!
(zmena programu vyhradená)

Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu

Pre Vaše pohodlie sme zriadili kyvadlovú dopravu, ktorá bude premávať od vlakovej a autobusovej stanice zo zastávky "Železničná stanica - Eventhouse" a to pred podujatím o 12:15, 12:30, 12:45 samozrejmosťou je aj odvoz naspäť.

Bližšie info na www.frontfest.sk

Na mape

Zmeny a upozornenia

ZMENENÉ - Galaprogram „Naši-Vaši jubilanti“ Live - 26.11.2016 o 13:00 hod.

Predstavenie Galaprogram „Naši-Vaši jubilanti“ Live, ktoré sa malo konať dňa 26.11.2016 o 13:00 hod. v Event House, Žilina, je ZMENENÉ!

Predstavenie sa uskutoční v novom termíne: 10.12.2016 o 13:00 hod. v novom mieste konania: Estrádna sála Domu odborov Žilina.

Zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili najneskôr do 2.12.2016!

Vstupenky uhradené Benefitovou poukážkou je nutné doručiť v pracovných dňoch v čase od 9:00 do 17:00 hod. priamo na centrálu Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave.
V prípade, ak si klient zakúpil vstupenku prostredníctvom internetu musí originál vstupenku vrátiť priamo na centrále Ticketportalu, Radlinského 27 v Bratislave jedným z nasledovných spôsobov:

 • osobne, aj s lístkami (alebo HomeTicket vstupenkami), kde klientovi budú vrátené peniaze v hotovosti. V prípade, ak príde iná osoba ako je v registrácii, je potrebné splnomocnenie na prevzatie peňazí. Pri vstupenkách s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket aj čestné prehlásenie, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz (stačí vypísať na centrále, kde dostanete tlačivo),
  • mailom, na reklamacie@ticketportal.sk, spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí, detailom transakcie a v prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať e-mailom aj lístky v prílohe (najlepšie vo formáte PDF) spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. Ak boli vytlačené originál vstupenky, tak zaslať poštou na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahu. Poznámka: V prípade zaslania žiadosti o vrátenie peňazí formou e-mailu na reklamacie@ticketportal.sk, nie je potrebné vstupenky vo forme HomeTicket doposielať poštou ak ste ich poslali v prílohe e-mailu ako PDF súbor alebo ako ich sken,
   • poštou, zaslať vstupenky spolu so žiadosťou o vrátenie peňazí a detailom transakcie, na adresu Ticketportal SK s.r.o., Radlinského 27, P.O.Box 65, 810 05 Bratislava. Detail transakcie musí obsahovať dátum, sumu a príjemcu. Detailom transakcie sa myslí potvrdenie z prehľadu obratov na Vašom účte. V prípade vstupeniek s typom vyzdvihnutia formou HomeTicket poslať aj lístky spolu s čestným prehlásením, že vstupenky nefalšoval a nezneužil a vrátenie peňazí si klient bude nárokovať len raz. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola hradená. Ak ste platili zo zahraničného účtu a želáte si vrátiť peniaze na iný zahraničný účet, ako ten, z ktorého bola platba hradená, je potrebné priložiť priložiť údaje o danom účte (SWIFT, IBAN, názov účtu, názov a poštovú adresu banky) spolu so súhlasom, že poplatky za vrátenie peňazí na iný zahraničný účet budete znášať v plnom rozsahutaktiež najneskôr do 2.12.2016!
   • Ďalšie informácie na:
    TLAČOVÉ SPRÁVY
    ZMENY A ZRUŠENIA

    Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. Za pochopenie ďakujeme.


Top