HVIEZDNY VEČER

HVIEZDNY VEČER

Dátum: 15. mája. 2013 - 13. júna. 2018
Miesto: STEEL ARÉNA Košice, Dom odborov Žilina

Vstupenky

Streda
15
Máj 2013
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HVIEZDNY VEČER
Streda
13
Jún 2018
19:00

ODOHRANÉ

Predstavenie už bolo odohrané
HVIEZDNY VEČER

Popis podujatia

Veľkolepý koncert v spojení viacerých hudobných žánrov. Virtuózne klavírne skladby, muzikálové melódie, pop, latino, folkór. 

Vystúpia: Richard Rikkon, Sisa Sklovská, Vlasta Mudríková, Viva La Vida. 

Richard Rikkon je klavírnym virtuózom, ktorý dokáže tvoriť hudbu bez hraníc. V jeho podaní znejú nielen klasické skladby, ale aj skladby jazzové, funkové či popové. Práve vďaka tomu ho možno označiť za umelca mnohých žánrov. Richard Rikkon ukázal svoje umenie aj v speváckej súťaži SuperStar. V rámci nej priniesol množstvo originálnych klavírnych aranžmánov, ktorými sprevádzal mladé talenty. Richard Rikkon je klavírnym fenoménom súčasnosti.

Sisa Sklovska je česko-slovenská speváčka s jedinečnou schopnosťou striedať mnohé hudobné žánre. Je známa nielen ako sólistka Opery Slovenského národného divadla v Bratislave, ale predovšetkým ako muzikálová herečka a speváčka. Sisa sa však predstavila aj v úlohe porotkyne svetovej speváckej show X Factor.

Vlasta Mudríková je heligonkárka a speváčka, ktorá patrí medzi elitu slovenského folklóru. Patrí však aj medzi umelcov, ktorých prejav sa vyznačuje žánrovou pestrosťou. Keďže vyštudovala operu, svoje koncerty neraz ozvláštni aj operným spevom. Verejnosť ju pozná aj zo zábavno-hudobnej talkshow Petra Marcina Neskoro večer.

Dľžka podujatia: 90min. 

Zľavy: bez nároku na zľavy. 

Galéria

picture HVIEZDNY VEČER
picture HVIEZDNY VEČER
picture HVIEZDNY VEČER
picture HVIEZDNY VEČER

Na mape

Top